SOUTĚŽ: Myslete na své nohy. Pořiďte jim chytrou houbu | e15.cz

SOUTĚŽ: Myslete na své nohy. Pořiďte jim chytrou houbu

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nadměrná potivost a s ní spojený zápach nohou jsou významnými problémy, se kterými se potýká více než polovina Čechů. Jestliže tyto problémy neřešíme, končí zpravidla nepříjemnou plísní, která je nejen nevzhledná, ale především i nepříjemná. Časté drbání může být příznakem právě mykózy nohou.

Na plísňová onemocnění pomáhají přípravky s obsahem tzv. chytré houby. Jedná se o přírodní produkty, které obsahují mikroparazita Pythium oligandrum. Ten efektivně bojuje s plísněmi, neboť se jimi živí. Na druhou stranu lidské buňky si vůbec nepovšimne.

Výhodou přípravků s chytrou houbou je, že se zpravidla aplikují v podobě lázně, zásypu, nikdy však vnitřně. Aplikace tedy nemá žádné vedlejší účinky, například v podobě takového zatížení, které představuje léčba různými speciálními pilulkami. Ty zatěžují především játra a další orgány, které musí zbytkové látky z tabletek odbourat. Více informací naleznete na www.chytrahouba.cz.

Nyní máte příležitost vyhrát jeden z pěti produktů s chytrou houbou. Můžete vyhrát přípravek Biodeur, určený k boji proti plísním, potivosti i zápachu v hodnotě 320 Kč. Balení obsahuje tři oddělené dávky přípravku s chytrou houbou pro třítýdenní kúru. Aby působení houby bylo efektivní, nepoužívejte v období její aplikace jiné preparáty k léčení mykóz nohou.

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Cenu získává celkem 5 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku. Výhru obdrží soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 11., 22., 33., 44.a 55. v pořadí. Možnost odpovídat máte od 24.10. do 30. 10. 2011.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery