Soutěž o 10 DVD filmu Černobílý svět | e15.cz

Soutěž o 10 DVD filmu Černobílý svět

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Kniha Kathryn Stockett, kterou list The New York Times označil za americký bestseller, ožívá díky skvělému hereckému umění celého hvězdného obsazení, jež tvoří Emma Stone, Viola Davis, Octavia Spencer a Bryce Dallas Howard.

Film Černobílý svět je inspirující příběh plný odvahy, který vypráví o neobyčejných a při tom tolik rozdílných ženách, jež žily v šedesátých letech minulého století na americkém Jihu.

Díky tajnému spisovatelskému projektu mezi nimi vzniklo neobvyklé přátelské pouto. Kniha, kterou společně píší, ale porušuje společenská pravidla a všechny zúčastněné vystavuje riziku.

Film je prodchnut dojemným humorem a nadějí. Černobílý svět je vítězný příběh touhy po změně! Oceněno Oscarem a Zlatým globem pro nejepší herečku ve vedlejší roli - Octavii Spencer.

Film je od 30. května v prodeji na DVD a na Blu-ray.

Soutěžte s námi o 10 DVD Černobílý svět!

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Nápovědu naleznete na http://www.magicbox.cz/dvd/cernobily-svet.

Balíčky s DVD získá 5 výherců, kteří správně odpovědí na naši soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 10., 20., 30., 40., 50., 60., 70., 80., 90. a 100. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 4. 6. 2012 do 10. 6. 2012.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit. Každý soutěžící smí soutěžit jen jednou, duplicity budou vymazány.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video