Soutěžte o balíčky opalovací kosmetiky Bioderma! | e15.cz

Soutěžte o balíčky opalovací kosmetiky Bioderma!

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Také sníte o krásném, bronzovém opálení? Zapojte se do soutěže, stačí trochu sluníčka a sen se může stát skutečností.

Slunce nabírá na síle a oznamuje nám, že léto už pomalu klepe na dveře. Možná přemýšlíte o nových plavkách či nejúčinnější dietě. Ale kromě toho je nejvyšší čas zamyslet se, jak budeme v létě chránit naší pokožku. V posledních letech nás ovlivňují faktory, proč bychom se měli sluníčku vyhýbat.

Dermatologové nás varují před nebezpečnými UV paprsky a rakovinou kůže. Kromě škodlivého UVB, které způsobuje rakovinu, ozónová vrstva propouští i UVA paprsky, které způsobují alergie a stárnutí pokožky a v souvislosti se sluncem se objevují i pigmentové skvrny.

Abychom si mohli odpočinout a užít léto v plné parádě, musíme se na něj pořádně připravit. Přípravek Photoderm Oral je určený pro přípravu pokožky před sluněním. Díky obsahu aktivních látek zvýrazní a prodlouží opálení.

Photoderm OralAutor: Ženy - E15

Jak se tedy v létě opálit a zároveň chránit svojí pokožku před nežádoucím zářením?

Odpověď přinesla francouzská dermatokosmetická společnost BIODERMA unikátním produktem svého druhu Photoderm BRONZ. Kromě vysoké ochrany před UVB SPF 30 a UVA PPD 16, obsahuje tento produkt jako jediný na trhu patentovaný komplex buněčné BIOprotekce, který chrání buněčné jádro před negativními účinky slunečního záření.

Photoderm BronzAutor: Ženy - E15

Navíc podporuje tvorbu kožního barviva, tím dochází k rychlejšímu zhnědnutí pokožky. Proto Photoderm Bronz zaručí bezpečné opalování a ochranu Vašeho DNA. Samozřejmostí je příjemná textura a jednoduché nanášení.

Soutěžte s námi a vyhrajte balíčky s kosmetikou Photoderm BRONZ a Photoderm Oral od Biodermy!

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Nápovědu můžete najít na stránce www.bioderma.com

Balíček s produkty Photoderm Oral a Photoderm Bronz SPF 30 získají 3 výherci, kteří správně odpovědí na naši soužěžní otázku a odpověď zašlou jako 50., 100. a 150. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 14. 5. 2012 do 20. 5. 2012.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit. Každý soutěžící smí soutěžit jen jednou, duplicity budou vymazány.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video