Soutěž o balíčky s přírodní kosmetikou Manufaktura | e15.cz

Soutěž o balíčky s přírodní kosmetikou Manufaktura

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Provoňte si podzim příjemně aromatickou kosmetikou Manufaktura. V naší soutěži můžete vyhrát jeden ze čtyř balíčků s kosmetikou s esencemi z vína nebo piva.

Originální vinná kosmetika MANUFAKTURA je založena na příznivých účincích vinné révy, kterou využívá ve formě hroznového oleje, vína a peelingu z hroznových jadérek. Víno je zdrojem unikátních přírodních antioxidantů - polyfenolů. Ty účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity, ochraňují důležité kožní lipidy a proteiny, zanechávají pleť hladkou, pružnou a jemnou a dokonce napomáhají v boji proti celulitidě. Ovocné kyseliny obsažené v hroznech mají regenerační, hydratační a omlazující účinky. Vinná kosmetika je doprovázena svěží vinnou vůní s ovocnými tóny, je vyráběna s vysokým podílem ruční práce a není testována na zvířatech.

Pivní kosmetika Beer Tradition Manufaktura je založena na staleté tradici českého piva, které je díky své výjimečné kvalitě všeobecně uznáváno jako nejlepší na světě. Pivo je unikátním zdrojem všech vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů, které výrazně napomáhají regeneraci pokožky a zvyšují její odolnost proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Chmel ji čistí, zklidňuje a zvláčňuje. Kosmetika obsahuje pravé české pivo, pivovarské kvasnice nebo chmelový extrakt a je doprovázena delikátní hořko-sladkou vůní. Vyrábí se s vysokým podílem ruční práce a není testována na zvířatech.

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Balíček s kosmetikou v hodnotě 307Kč mohou získat celkem 4 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 40., 70., 100. a 140. v pořadí Možnost odpovídat máte od 30.10. do 5. 11. 2011.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video