Soutěž o hydratační kosmetiku od Biodermy! | e15.cz

Soutěž o hydratační kosmetiku od Biodermy!

Archiv

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Velká horka i teplé sluneční paprsky nám oznamují, že dovolená a prázdniny jsou už plném proudu. Právě v těchto parnech bychom neměli zanedbávat pravidelný pitný režim. Dostatek vody nepotřebuje nejen naše tělo, ale také naše pokožka.

Její nedostatek pociťuje naše tělo překvapivě ještě více, než nedostatek čistého vzduchu. Pro správné fungování našeho organismu je proto pravidelná hydratace velmi důležitá.

Znáte tajemství, jak si udržet krásnou pleť i v létě?

Zdravá kůže obsahuje asi 70 % vody, z toho 75% se nachází hluboko v dermis, kde je důležitým faktorem odolnosti kůže. Pokud se tento podíl sníží, pokožka ztrácí pružnost a pevnost. Může být povadlá, reagovat citlivěji, svědit, objevují se suché šupinky a vrásky v relativně nízkém věku. Tomu všemu lze přitom velmi jednoduše předejít.

HLOUBKOVÁ HYDRATACE INSPIROVÁNA NOBELOVOU CENOU

LABORATOIRE BIODERMA vyvinula na základě objevu chemika Petra Agere oceněného Nobelovou cenou unikátní kompletní péči pro hloubkovou hydrataci vaši pokožky, produktovou řadu HYDRABIO. Díky převratnému patentu Aquagenium® stimuluje Hydrabio syntézu aquaporinů a lipidů, a tím navrací pokožce její ztracenou schopnost hydratace. Zároveň jí pomáhá budovat vlastní obranné mechanismy.

Používejte řadu Hydrabio pravilně, zejména v tomto letním období, které je nejnáročnějším pro Vaši pokožku. Vaše pleť bude dokonale hydratovaná, zvýší se její odolnost proti negativním vnějším vlivům a zároveň předejte předčasnému vzniku vrásek.

Hydrabio od BIODERMYAutor: Ženy - E15

Hydrabio H20

Odličovací hydratační micelární voda na dehydratovanou pleť a lehký hydratační denní krém navracejí pleti ztracenou schopnost hydratace a obnovují její mladistvý vzhled.

Hydratační micelární voda Hydrabio od BIODERMYAutor: Ženy - E15

Hydrabio peelingový krém

Přípravek na jemné zvlhčující hloubkové čištění obsahující Aquagenium® určený pro citlivou a dehydratovanou pokožku.

Peelingový krém Hydrabio od BIODERMYAutor: Ženy - E15

Hydrabio maska Jemná maska dosahující obsahující Aquagenium® . V období extrémnní dehydratace je zdrojem hloubkové a dlouhodobé vlhkosti. Tím navrací pokožce harmonii, jemnost, pružnost a zářivost. Vyvinutá pro citlivou a dehydratovanou pokožku.

Pleťová maska Hydrabio od BIODERMYAutor: Ženy - E15

Soutěžte s námi o kosmetické balíčky řady Hydrabio od Biodermy!

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Nápovědu na soutěžní otázku hledejte zde: www.bioderma.com/cz

Vyhrává 40., 80. a 120. správná odpověď.

Možnost odpovídat máte od 9. 7. 2012 do 15. 7. 2012.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit. Každý soutěžící smí soutěžit jen jednou, duplicity budou vymazány.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

VÝHERCI

karliki
dadula7777
slunatko1980

Autor: Archiv

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video