Soutěž o poukázky na seanci do Věštírny: Vyšehradský advent odhalí vaši budoucnost | e15.cz

Soutěž o poukázky na seanci do Věštírny: Vyšehradský advent odhalí vaši budoucnost

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zajímá vás, jak se vám bude dařit v příštím roce? Jak to bude s vaší prací, zdravím či rodinou? Máte jedinečnou příležitost v rámci Vyšehradského adventu se dozvědět více. Na jednom z nejmagičtějších míst České republiky totiž vyroste Věštírna, kde budou služby poskytovat profesionální jasnovidci. Ti vám pomohou nahlédnout do vaší budoucnosti i vašeho nitra.

Vyšehrad byl od nepaměti poutním místem se spirituální atmosférou a s pozoruhodnou historií spojenou s věštbami a proroctvím. Toto mystické místo vyzařující silnou energii bylo jako věštírna a rituální území využíváno už od doby bronzové. A jistě si vzpomenete na známé proroctví o slávě Prahy, které pronesla kněžna Libuše právě tady, na Vyšehradě.

Výrazná skála nad řekou přitahovala lidi odjakživa, nejstarší stopy osídlení pocházejí ze 3. tisíciletí před naším letopočtem. Mohlo to být místo spojené s rituálními obřady. Má i dnes zvláštní charakter, v minulosti určitě měl zvláštní atmosféru, a tak není divu, že kronikáři sem umístili příběh o věštění kněžny Libuše“, říká odborník na starou Prahu Ondřej Šefců, který spolupracuje s Vyšehradským adventem jako odborný konzultant.

Je to jedinečná možnost vyzkoušet sílu tohoto místa. K dispozici budou odborníci na tarotové karty, astrologii, léčitelství, energetickou psychologii, hypnoterapii, autopatii, Feng -shuei a řadu dalších metod,“ zve do věštírny na Vyšehradském adventu Markéta Vostrá, známá pražská kartářka a jedna z „vyšehradských věštkyň“.

Pomůže vám magie?Autor: Ženy - E15

Jestliže magii Vyšehradu podléhají i vědci, lidé se zálibou v esoterických záležitostech Vyšehrad považují přímo za jedno z nejsilnějších míst v zemi. Citlivější lidé tu cítí zvláštní energii, ti zapálenější dokonce mluví o světelném chrámu, který se vznáší ve sférách nad skálou.

Přijďte, možná světelný chrám zahlédnete i vy. Věštírna bude otevřená v období od 26.11. do 18.12., a to vždy od čtvrtka do neděle. Ve všední den budou jasnovidci poskytovat služby od 15:00 do 19:00, o víkendech od 14:00 do 20:00.

Vizitky jednotlivých jasnovidců a další informace najdete na www.vysehradskyadvent.cz.

Jak na to?

Dvě poukázky na seanci do Věštírny mohou nyní získat dva výherci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 50. a 100. v pořadí** Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku.

Možnost odpovídat máte od 21. 11. 2011 do 27.11.2011.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem. Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video