Soutěž: Provoňte si podzim přírodní kosmetikou Manufaktura! | e15.cz

Soutěž: Provoňte si podzim přírodní kosmetikou Manufaktura!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Opět jsme pro Vás v redakci připravili soutěž, která potěší i Vaše smysly. Tentokrát můžete vyhrát jeden ze čtyř balíčků s příjemně aromatickou kosmetikou Manufaktura s esencemi z vína nebo piva.

Originální vinná kosmetika MANUFAKTURA je založena na příznivých účincích vinné révy, kterou využívá ve formě hroznového oleje, vína a peelingu z hroznových jadérek.

Víno je zdrojem unikátních přírodních antioxidantů - polyfenolů. Ty účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity, ochraňují důležité kožní lipidy a proteiny, zanechávají pleť hladkou, pružnou a jemnou a dokonce napomáhají v boji proti celulitidě. Ovocné kyseliny obsažené v hroznech mají regenerační, hydratační a omlazující účinky.

Vinná kosmetika je doprovázena svěží vinnou vůní s ovocnými tóny, je vyráběna s vysokým podílem ruční práce a není testována na zvířatech.

Kosmetika ManufakturaAutor: Ženy - E15

Pivní kosmetika Beer Tradition Manufaktura je založena na staleté tradici českého piva, které je díky své výjimečné kvalitě všeobecně uznáváno jako nejlepší na světě.

Pivo je unikátním zdrojem všech vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů, které výrazně napomáhají regeneraci pokožky a zvyšují její odolnost proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Chmel ji čistí, zklidňuje a zvláčňuje.

Kosmetika obsahuje pravé české pivo, pivovarské kvasnice nebo chmelový extrakt a je doprovázena delikátní hořko-sladkou vůní. Vyrábí se s vysokým podílem ruční práce a není testována na zvířatech.

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět všechny otázky malého testíku, týkajícího se znalostí webu ženy.cz. Nápovědu k otázkám naleznete na webu, stačí jen dobře hledat! Balíček s kosmetikou mohou získat celkem 4 z vás, kteří správné odpovědi zašlou jako 30.,50., 70. a 90. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 28. 11. 2011 do 4.12.2011.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem. Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video