SOUTĚŽ s Aktivně: stáhněte si časopis a vyhrajte super ceny | e15.cz

SOUTĚŽ s Aktivně: stáhněte si časopis a vyhrajte super ceny

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pošlete nám fotky z cest a sportování – můžete získat předplatné a prima dárky.

Týden s Aktivně vrcholí: stáhněte si časopis a vyhrajte super ceny
Perex


Časopis Aktivně http://www.aktivne.cz na Ženy.cz přinášel po celý týden nejlepší články ze svých posledních čísel. Dnes jsme si pro vás nachystali něco extra: jedno číslo zdarma ke stažení a soutěž.

Pokud si chcete časopisem zalistovat, stáhněte si zářijové číslo ve formátu PDF. http://aktivne.cpress.cz/aktivne4.pdf Pokud vás časopis zaujme, utíkejte si na stánek pro číslo říjnové, které má znovu nabitých sto stran a stojí jen 59 Kč. Najdete v něm tipy na nejkrásnější výlety po střední Evropě nebo třeba velké články o tom, jak kralovat ve squashi a tenise.

Velká soutěž


Jako bonus navíc přináší časopis Aktivně a magazín Ženy.cz velkou soutěž. Pošlete do 7. listopadu na adresu aktivne@cpress.cz fotografie ze svých cest nebo sportování a doprovoďte je popiskem – tři nejzajímavější zážitky odměníme dárky!

Půjde o balík potravinových doplňků pro sportovce od firmy Sport Wave (http://www.sportwave.cz/) v celkové hodnotě 1000 Kč (500 ml přípravku Thermoslim, který pomáhá odbourávání tuků, plus 1000 ml iontového nápoje Ionix) a k tomu roční tištěné předplatné časopisu Aktivně.

Fotky, které vybereme, se objeví v Aktivně 6/2008 a v den vyjití časopisu i zde na Ženy.cz. Neváhejte! Fotky do 7. listopadu zasílejte na aktivne@cpress.cz aktivne@cpress.cz – těšíme se na ně!


Autor
Michal Kašpárek, šéfredaktor časopisu Aktivně

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video