Soutěž s časopisem dTest: Tisíce dobrých rad nejen pro vaše nákupy | e15.cz

Soutěž s časopisem dTest: Tisíce dobrých rad nejen pro vaše nákupy

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Najít v záplavě reklamy skutečnou kvalitu je někdy během na dlouhou trať, ať jde o domácí spotřebiče, potraviny či výrobky pro děti. Nezávislé testy časopisu dTest vám výrazně usnadní situaci.

Nezávislé testy vám výrazně usnadní situaci.

Jakou spotřebu má nejúspornější myčka nádobí? A dokáže i tak umýt nádobí kvalitně? Jsou v kečupu skutečně rajčata? Vyplatí se pořídit si domů robotický vysavač? Některá z těchto otázek vás možná už někdy napadla, přitom najít správnou odpověď na kteroukoli z nich není snadné. Pomůže vám časopis dTest, který publikuje nezávislé testy široké škály výrobků a poskytuje právní rady pro spotřebitele a spotřebitelky. Za léta svého působení vybudoval dTest bohatou databázi užitečných informací, které se vám mohou hodit nejen při nákupech.

Odpovězte na naši soutěžní otázku níže a vyhrajte roční předplatné časopisu dTest. Spolu s ním získáte i roční přístup do databáze tisíců testů na

. Pokud chcete mít šanci vyhrát ještě více cen, například novou pračku, zúčastněte se soutěže s Dobrou radou dTestu na adrese www.vasedobrarada.cz .

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku.

Vyhrává 30., 60., 90., 120., 150., 180., 210., 230., 260. a 290. účastník soutěže, který správně zodpoví soutěžní otázku.

Možnost odpovídat máte od 3. 10. do 16. 10. 2011.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video