Soutěžte s filmem 2 dny V New Yorku! | e15.cz

Soutěžte s filmem 2 dny V New Yorku!

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Koncem května přichází do kin nová komedie režisérky Julie Delpy 2 dny v New Yorku. Pokračování úspěšného snímku 2 dny v Paříži (2007) znova slibuje chytrou komedii o partnerských vztazích a jedne šílené rodině.

2 dny v New Yorku

Mingus (Chris Rock) se živí jako redaktor a rozhlasový moderátor, jeho francouzská přítelkyně Marion Dupré (Julie Delpy) se pokouší prosadit jako fotografka. Vedou celkem poklidný život ve svém newyorském bytě s nevychovanou kočkou a svými dvěma dětmi z předchozích vztahů – dokud ovšem nepřiletí na návštěvu Marionin žoviální, výstřední tatínek Jeannot (Albert Delpy) a její nadržená sestra Rose (Alexia Landeau) s přítelem. Dva dny s energickými francouzskými příbuznými se stupňuje v peklo na zemi.

Trojice hlučných vetřelců postrádá zábrany a nezná žádné hranice, pokud jde o jídlo, sex a o kritiku všeho amerického s výjimkou „socialisty“ Baracka Obamy. Vztah Marion a Minguse je vystavený náročné zkoušce. Jak to s nimi dopadne, když Francouzi podnikli invazi do New Yorku?

Premiéra: 31.5.2012

Soutěžte s filmem 2 dny v New Yorku o 5 balíčků DVD (2 dny v Paříži, Poslední čas na lásku, Moje borůvkové noci).

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Nápovědu můžete najít ZDE

Balíčky s DVD získá 5 výherců, kteří správně odpovědí na naši soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 15., 30., 45., 60. a 75. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 21. 5. 2012 do 27. 5. 2012.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit. Každý soutěžící smí soutěžit jen jednou, duplicity budou vymazány.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video