Výherci soutěže o knihu Aromaterapie v životě ženy | e15.cz

Výherci soutěže o knihu Aromaterapie v životě ženy

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pro vaše chvíle pohody jsme pro vás ve spolupráci s www.kniha.cz připravili pravidelné soutěže o zajímavé knižní tituly.

Tentokrát jste soutěžili o titul:

Ivana Ašenbrenerová

Aromaterapie v životě ženy

Užitečná kniha pro všechny ženy, které se zajímají o možnosti alternativní léčby. V posledních letech se společnost stále více „vrací k přírodě“, a tak se stává trendem řešit nejběžnější zdravotní problémy právě přírodní cestou. Kniha je praktickýmprůvodcem celé rodiny, se zaměřením na těhotenství, porod, šestinedělí a péči o malé dítě.

Publikace pojednává nejen o vzniku aromaterapie, ale především o účincích nejčastěji užívaných rostlin v domácnosti, o možnostech jejich využití při léčbě běžných dětských nemocí, návody na přípravu masážních olejů a krémů apod. Čtenářky ocení příběhy několika žen, které našly cestu k aromaterapii, doplněné komentářem uznávané aromaterapeutky.

V knížce nechybí ilustrační fotografie jednotlivých rostlin, postupové fotografie masáže miminka a těhotné ženy. Kniha je psána českými autory, tak, aby se v ní našla skutečně každá česká maminka, která hledá pomoc při péči o celou rodinu. Na její přípravě se podíleli odborníci z oboru aromaterapie a další odborníci, kteří mají k tématu co říct. Edice Maminka.

Podmínky soutěže

Knihu Aromaterapie v životě ženy v hodnotě 349Kč může získalo celkem 5 z vás, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku a odpověď zaslali jako 19., 40., 59., 80. a 100. v pořadí Možnost odpovídat byla od 7. 11. 2011 do 20.11.2011.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Výherci:

(podle údajů zadaných v registraci uvádíme buďto jméno nebo přezdívku výherce/výherkyně)

Lada Kunetková
Zdena Martinčíková
parabolka
Milan Jasoněk
Veronika Velechová

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video