SOUTĚŽ s Kniha.cz: Život a filmy Jamese Camerona | e15.cz

SOUTĚŽ s Kniha.cz: Život a filmy Jamese Camerona

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pro vaše chvíle pohody jsme pro vás ve spolupráci s www.kniha.cz připravili pravidelné soutěže o zajímavé knižní tituly. Soutěžte s námi a těšte se na zábavné čtení.

Dnes můžete vyhrát titul:

Rebecca Keeganová

Futurista

Život a filmy Jamese Camerona

James Cameron, jenž má na kontě snímky jako Terminátor, Vetřelci,Titanic a Avatar, odjakživa dokázal diváky uchvátit poutavým příběhem, a zároveň posouvat hranice filmové techniky.

Tato kniha vůbec poprvé podrobně zkoumá veškeré stránky tohoto režiséra. Vyvrcholením knihy je pak exkluzivní pohled za kulisy natáčení Avataru. Díky spolupráci se samotným režisérem a okruhem jeho kolegů z řad filmařů a oblíbených herců vypráví Futurista fascinující příběh života a díla muže, který vytyčil cestu do
budoucnosti filmu jakožto fenoménu masové zábavy, působícího na všechny lidské smysly.

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Knihu Futurista může získat celkem 5 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 15., 30., 45., 60. a 75. v pořadí.**

Možnost odpovídat máte od 19.3.2012 do 1. 4. 2012

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem. Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video