SOUTĚŽ: Vyhrajte čtečku elektronických knih! | e15.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte čtečku elektronických knih!

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pokud milujete knihy, pak už jste určitě také slyšeli o těch elektronických. I když někteří nedají dopustit na vůni tištěné knihy, rychlost s jakou si můžete dnes pořídit elektronickou knížku a pohodlně se do ní začíst na počítači, telefonu nebo čtečce, má svoje kouzlo.

Trh s českými autory publikujícími e-booky se příjemně rozrůstá a nás zaujala česká spisovatelka Sabrina D. Harris, která jako první z Čech publikovala svůj román Čarodějka na internetovém portále Amazon.

Román vypráví o dívce Valentině, která po automobilové nehodě upadne do komatu. Zatímco však v současnosti leží v nemocnici a lékaři si lámou hlavu, jak ji probudit, ona se ocitne ve středověké Anglii za vlády Edwarda III v ženském klášteře u opatství Canterbury. I když ji velmi trápí, že nemá žádné vzpomínky a neví, kdo vlastně je, zapojí se do běžného řeholního života a pomáhá sestrám s nemocnými. V Anglii se v té době začíná mor rozlézat po celé zemi a kosí její obyvatele po tisících.

Valentina zjišťuje, že má na léčení velké nadání, čímž si ale některé sestry znepřátelí. Do jejího osamělého srdce se pomalu vkrádá láska, kterou chová k Frederikovi, bratrovi matky představené, který přijel do kláštera na návštěvu. Jako chudý rytíř krále Edwarda bojuje s povinností zajistit rodině majetek sňatkem s bohatou dědičkou a s láskou k Valentině.

Situace se však komplikuje, když si Valentina znepřátelí smírčího soudce a arcibiskupa, kteří usilují o její upálení na hranici pro podezření z čarodějnictví. Frederik zjišťuje, že král onemocněl a zdá se, že zemře. Jeho poslední nadějí může být Valentina, ale ta zmizela…

Ale nebudeme prozrazovat více, zde je malá ochutnávka :

Pokud jsme vás navnadili a ukázka se vám líbí, můžete si celý román koupit jak na Amazonu (jestliže vlastníte čtečku nebo aplikaci Kindle), tak i zde.

A aby se vám četl ještě lépe, zapojte se do naší soutěže a vyhrajte čtečku pro potěšení ze čtení elektronických knih.

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Nápovědu naleznete na našem webu v ukázce z románu. Čtečku knih může získat jeden z vás, který správně odpoví na soutěžní otázku a odpověď zašle 123. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 12.12. 2011 do 18. 12. 2011

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem. Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video