SOUTĚŽ: Vyhrajte doplňky stravy pro zdraví a krásu! | e15.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte doplňky stravy pro zdraví a krásu!

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Která z nás by nechtěla být krásná, štíhlá, s jemnou hebkou pletí a úchvatně lesklými vlasy. Neustále si proto plníme skříňky v koupelně a noční stolky všelijakými zkrášlujícími přípravky, mažeme se denními a nočními krémy, zkoušíme nové a nové fitness a wellness procedury, až v tom neustálém kolotoči zapomínáme na zásadní věc a nutný předpoklad dokonalého vzhledu – a sice pevné zdraví. Podmínkou dobře fungujícího organismu jsou zdravá a perfektně fungující játra.

Ladymarin – ve zdravých játrech zdravá žena!

Játra jsou klíčovým orgánem našeho těla. Zajišťují energetickou látkovou výměnu i přeměnu živin, hrají nezastupitelnou roli v neustálém procesu detoxikace celého organismu a podílejí se též na trávení potravy. Všechny látky, které se do těla dostávají zvenku, ať už pozitivní či negativní, ať léky, vitaminy, nikotin nebo alkohol, prochází přes játra. Tudíž je zřejmé, že na játra jsou kladeny ohromné nároky a že jejich bezproblémové fungování je pro nás doslova životně důležité.

Naopak sebemenší jaterní potíže představují pro naše tělo enormní zátěž, protože se škodlivin nedokáže tak efektivně a rychle zbavovat. Cítíme se unavení, bez energie, máme problémy s trávením, hůř se soustředíme, mohou se přidat i poruchy krevní srážlivosti…

Nutno také připomenout, že přibližně 2 – 5 % jaterních poškození u hospitalizovaných pacientů vzniká v souvislosti s užitím léků. Proto tedy platí, že ať už zdraví, bez viditelných zdravotních problémů či nemocní s plnými kapsami léků, měli bychom naše játra neustále chránit. Pomáhat jim, aby se i ony rychle zregenerovaly, tím je posílit, a tak i předcházet jejich poškození.

K tomu nám nejlépe poslouží volně dostupné přípravky obsahující ostropestřec mariánský (sylimarin). Nyní nejnovější přípravek na trhu se jmenuje Ladymarin – jak už jeho název napovídá, je speciálně určen pro ženy. Obsahuje suchý extrakt ostropestřce mariánského – bylinu hojně volně rostoucí v jižní a střední Evropě, která má kromě výborných antioxidačních účinků neuvěřitelně příznivý vliv na jaterní buňky. Již od starověku se využívá v tradiční medicíně – především k léčbě onemocnění jater, žlučníku a trávicí soustavy.

Dokonalé detoxikační účinky této nenápadné rostlinky rozhodně užijeme a oceníme i dnes. Zvlášť pokud žijeme typickým postmoderním stylem života plného stresu, spěchu, tučného nezdravého a instantního jídla a alkoholu, a naopak s minimem volného času na odpočinek a spánek.

www.ladymarin.cz

Dopřejte i vy svému organismu vitamínovou vzpruhu a soutěžte s námi o pět balíčků s doplnky stravy společnosti PRO.MED. CS Praha a.s. v hodnotě 650 Kč.

Složení výherních balíčků:

LADYMARIN Pro aktivní ženu, která chce být stále v pohodě

Selzink PLUS Pro podporu kvality vlasů, nehtů a kůže a v tomto období neméně i podporu imunitního systému

Promagsan Pro předcházení svalových křečí, ať při dlouhém stání a nebo při aktivním odpočinku

Kofein K Pro podporu soustředění a oddálení únavy

Ostokal Pro pevné kosti a zdravé zuby

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Balíček může získat celkem 5 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 21., 42., 63., 84. a 105. v pořadí Možnost odpovídat máte od 7. 11. 2011 do 13.11.2011

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video