SOUTĚŽ: Vyhrajte posilovací pomůcku Powerspin | e15.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte posilovací pomůcku Powerspin

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nehezky povislé svalstvo paží a uvolněná kůže trápí většinu žen jakéhokoli věku. Jak ale docílit zpevnění uvolněných svalů pokud možno v co nejkratší době, ideálně v pohodlí domova? Účinným pomocníkem je jednoduchá posilovací pomůcka Powerspin, která rychle a efektivně navrací tvar povislým tricepsům.

Ať už máte jakoukoli postavu, v partiích paží se s přibývajícím věkem ukládá čím dál tím více tuku, kůže ochabuje a tvoří se dokonce celulitida. Nevzhledná „bingo wings“, jak se také povoleným pažním svalům někdy přezdívá, jsou jedním z prvních příznaků stárnutí kůže a často i nevzhledným doplňkem šatů na ramínka nebo triček bez rukávů.

Powerspin, který tvoří kruhová plastová trubice s ocelovou pogumovanou kuličkou uvnitř, zapojuje pomocí kruhového pohybu ve zpevněném zápěstí celou svalovou hmotu v pažích, hrudníku, ramenech a břišních svalech. Čím se kulička pohybuje rychleji, tím je vytvářen větší odpor. Variability cvičení lze dosáhnout změnou směru rotace po směru a proti směru hodinových ručiček a střídáním mezi levou a pravou rukou pro každý cvik – to zajistí, že se svaly aktivně zapojují a posilují.

Zároveň byly za pomoci sportovních odborníků vytvořeny speciální série cviků pro různé typy ochablého svalstva paží, které vedou k viditelným výsledkům za mnohem kratší dobu než při běžném posilování s činkami. Jedny z hlavních předností Powerspinu jsou jeho skladnost a lehká manipulace s ním. Díky tomu můžete posilovat prakticky kdekoliv; ať už doma u televize, na chalupě nebo během polední přestávky v kanceláři. Pravidelné cvičení pouhých šest minut denně pak zajistí nejen vytvarované paže, ale také zpevněné břišní a zádové svaly.

SOUTĚŽ

Odpovězte správně na soutěžní otázku a zařaďte se do slosování o posilovací pomůcku Powerspin, která zpevní vaše paže i bříško. Nápovědu najdete na www.powerspin.cz.

Cenu získají čytři výherci, kteří správně odpovědí na naši soutěžní otázku jako 40., 60., 80. a 100., v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 2. do - 8. prosince 2013

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video