Soutěžte o DVD Martin a Venuše - Výherci! | e15.cz

Soutěžte o DVD Martin a Venuše - Výherci!

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vtipnou komedii pro celou rodinu Martin a Venuše uvádí distribuční společnost Magic Box na DVD a Blu-ray v polovině září. Český film o třicátnících, kteří založili rodinu a bojují s každodenními slastmi a strastmi vás určitě pobaví.

Příběh filmu začíná před 10 lety, na vernisáži obrazů, kdy se mladá a nadějná výtvarnice Vendula (Kristýna Boková) seznámí se svým budoucím partnerem a manželem Martinem (Marek Taclík). Společně založí rodinu, mají dvě holčičky předškolního věku a malého kluka. Martin buduje kariéru ve firmě vyvíjející hračky a Vendula se stará o rodinu.

Martin je většinu času v práci, snaží se zabezpečit rodinu, na kterou mu nezbývá čas, naopak Vendula se stará o děti a chod domácnosti a nemá žádný prostor pro sebe. Každý dělá pro rodinu maximum, ale zároveň se cítí nedoceněný tím druhým. Události naberou spád uzavřenou sázkou, kdy Martin slíbí, že se postará o děti a domácnost během jednoho měsíce. Je přesvědčen, že to vlastně není vůbec těžké.

Nastane kolotoč humorných a nečekaných událostí, které dvojici Venduly a Martina pomyslně vrátí zase na začátek jejich vztahu. Znovu si začnou vážit jeden druhého a navzájem se respektovat.

SOUTĚŽ

Soutěžte s námi o 10 ks DVD Martin a Venuše. DVD získá 10 účastníků soutěže, kteří správně odpovědí na naši soutěžní otázku jako 10., 20., 30., 40., 50., 60., 70., 80., 90., 100. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 9. do 15. září 2013.

Výherci

Leopold V., Horní Bečva
Hana P., Ústí n. Labem
Lenka P., Miletín
Helena C., Litoměřice
Dana N., Brandýs nad Labem
Květa L., Kroměříž
Barbora K., Hodonín
Viera R., Havířov-Podlesí
Helena P., Frenštát pod Radhoštěm
Alena P., Vítkov

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery