Soutěžte o Oříškové sny | e15.cz

Soutěžte o Oříškové sny

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Připravili jsme pro vás soutěž o oblíbené bonboniéry ORION OŘÍŠKOVÝ SEN. Tentokrát může 15 z vás vyhrát dvě balení bonboniéry s pralinkami plněnými lahodným krémem s drobnými křupavými kousky vlašských ořechů.

Mlsání čokolády většina z nás vnímá jako malé zhřešení, ale občasné zahnání splínu v podobě této delikatesy bychom si rozhodně neměly vyčítat.

Oblíbená bonboniéra ORION OŘÍŠKOVÝ SEN teď přináší nové pralinky plněné lahodným krémem s drobnými křupavými kousky vlašských ořechů. Ochutnejte první kousek, přivřete oči a zatoulejte se do míst, kde je vám dobře. Harmonické spojení mléčné čokolády a charakteristické příchutě vlašských ořechů je tou správnou kombinací pro váš uspěchaný den. Stačí se jen zakousnout a v okamžiku se přenesete do svého OŘÍŠKOVÉHO SNU…

Jak na to?

Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a Ořiškový sen může být váš.Nápovědu najdete v jednom z našich článků .

Cenu získávají výherci, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku jako 10., 20., 30., 40., 50, 60., 70., 80., 90., 100., 110., 120., 130., 140. a 150. v pořadí

Možnost odpovídat máte od 17. 9. 2012 do 23. 9. 2012.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit. Každý soutěžící smí soutěžit jen jednou, duplicity budou vymazány.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video