Výherci soutěže o Power Ball | e15.cz

Výherci soutěže o Power Ball

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Skutečně správnou změnu vašeho životního stylu a účinnou dietu poznáte tak, že vaše váha klesá týdně v průměru o 0,5 – 1 kg, centimetry v pase ubývají, máte lepší náladu, necítíte se unavení a nepociťujete hlad.

5 kroků ke zdravějšímu životnímu stylu a snížení váhy!

KROK 3: Pravidelné zápisky

Zapisujte si svůj denní energetický příjem a výdej, abyste zjistila, kde a kdy děláte nejčastěji dietní chyby. Někteří hubnoucí zapomínají snídat, jiní se přejídají ve večerních hodinách. Váš nový jídelníček by měl chyby napravit a obsahovat o 10–20 % méně energie než ten stávající.

KROK 4: Opravdu zdravý jídelníček

Jezte pravidelně menší porce a omezte množství tuku ve stravě. Ke každému jídlu zařaďte zeleninu. Přednost dávejte celozrnným potravinám i kvalitním bílkovinám (např. libové maso, výrobky ze sójových bobů). Dbejte na dostatek tekutin a vyvarujte se sladkých nápojů.

Všeobecná zdravotní pojišťovna.Autor: Ženy - E15

Další 3 kroky směřující ke zdravějšímu životnímu stylu a informace o reálném cíli hubnutí hledejte na portálu

. Již pátým rokem vám prostřednictvím projektu Žij zdravě pomáhá Všeobecná zdravotní pojišťovna pečovat o to nejcennější – vaše zdraví.
www.zijzdrave.czAutor: Ženy - E15

Jak na to?

Ke změně vám pomůže 5 kroků a dárek, který mohlo s preventivním programem Všeobecné zdravotní pojišťovny Žij zdravě pět z vás vyhrát. Pět uživatelů kteří správně odpověděli na naši soutěžní otázku a odpověď zaslali jako 25., 40., 65., 80. a 105. v pořadí získává originální Powerball - ruční posilovací nástroj určený také pro relaxaci, rehabilitaci svalů rukou nebo jako hračka.** Možnost odpovídat byla od 7. 11. 2011 do 13.11.2011

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Výherci:

(podle údajů zadaných v registraci uvádíme buďto jméno nebo přezdívku výherce/výherkyně)

Tereza Beštová
Alena Vaníčková
Hana Smetanová
Lenka Hejduková
Lenka Kašparová

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery