5 tipů jak si vychutnat valentýnský večer | e15.cz

5 tipů jak si vychutnat valentýnský večer

ZDROJ: Ženy - E15

Daniela Fruhwirtová-Hradská

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Je tady únor a s ním také svátek zamilovaných – Valentýn, a pokud nevíte, co si počít, kam si zajít, tak od toho bude náš článek a my vám poradíme pár možností, jak si zpříjemnit večerní chvíle onoho svátku. Ať už jste nebo nejste jeho příznivcem, není od věci si tento den něčím zpříjemnit.

I když si většina českých párů myslí, že se jedná především o komerční svátek a o možnost obchodníků, jak z nich vytřást peníze, je tu možnost darovat si jen drobnost a užít si hlavně večer. Z historického hlediska by k Valentýnu mělo stačit přáníčko s milým láskyplným vyznáním, tak proč se stresovat drahými dary, raději si kvalitně prožijme večer. Vydejme se tedy s miláčkem do víru velkoměsta, anebo navrhněme nějakou originální činnost, kterou můžeme strávit i v pohodlí našeho obydlí.

Klasika je klasika

Nic jistě nezkazíme dobrým jídlem. Proto si můžeme zajít do nějaké příjemné restaurace, kde si vybereme nějaké nevšední menu a budeme hodovat při svíčkách. Pokud chceme něco s nádechem pestrosti, vyzkoušejme restauraci nejlépe takovou, kde se nehovoří česky, budeme mít o zábavu postaráno a navíc získáme společný zážitek. Pokud se nebavíme couráním po restauračních zařízeních, není nic lepšího než si udělat romantický večer s chutí doma. Pokud nebudeme chtít vařit, dejme si pizzu nebo si jídlo objednejme dle libosti přímo s doručením na místo pobytu, hlavně jde o to vychutnat si společnou chvíli.

Pro některé páry je naopak spolupráce při vaření tím pravým. Můžeme také uspořádat jednoduchý piknik, udělejme si piknik doma u plápolajícího krbu. Především se romantická večeře musí líbit oběma.

Šaty dělají večer

Večery jsou také velmi příjemné, když se k sobě tulíme, když se k tomu ještě pěkně a sexy oblékneme, tak valentýnská romantika může začít. Nemusíme utrácet za drahé večerní šaty, stačí trocha kreativity a bude nám slušet i obyčejná minisukně, na kterou dost zapomínáme nebo nějaké sexy letní šatičky, doma je teplo, tak je můžeme upotřebit i v únoru.

Vezměme si i oblíbené šperky, které šetříme pro zvláštní příležitosti, výhodou je, že doma je neztratíme. Krása je samozřejmě v očích člověka, kterému se patrně líbíme i v normálním oblečení, ale snaha vypadat hezky, je zajisté znamení úcty k našemu milovanému, ať už se jedná o rande první, nebo dvacáté třetí.

Našeho milého také může potěšit něžné prádélko, které z ničeho nic rozpoutá i v nudném patronovi gejzír vášně. Kupme si sexy spodní prádlo nejlépe v barvě červené či černé, pěkné a vtipné jsou také košilky se srdíčky a zaručeně účinné jsou průhledná pyžamka či šatičky a mohou být decentní, nemusí, ale mohou, být jen veskrze erotické.

K večeru patří odpočinek

Pokud bychom si v náručí svého milého také chtěly zlehka odpočinout, ponořme se společně do příjemně teplé bublající vody, která naše tělo nádherně uvolní a tím se uvolní také naše smysly a budeme se se svým miláčkem více vnímat – tělesně i emočně.

Od věci také není pronajmout si bazén jen pro sebe, aby to bylo dostatečně netradiční, pak si zaplavat a následně se vzájemně schovat do náručí, kde se příjemně uvolníme nejen díky vodě, ale také díky vůni, teplu, které přichází od našeho drahého. Zajít si můžeme třeba také na masáž nebo vzrušující, erotická a zdravá může být návštěva sauny, pokud to někomu vyhovuje, s chutí do toho.

Malé radovánky

Co také ještě můžeme je například zkusit zajít do komediálního klubu, divadla, do kina na dva filmy či na mini golf. Zajímavým nápadem je zazpívat si duet na karaoke. Vyzkoušejme si elegantní vinný bar nebo roztomilou cukrárnu stojící na rohu, kterou jsme neměli čas navštívit. Zajděme si do erotického klubu nebo na netradiční párty v maskách.
Možnosti jsou neomezené - důležité je strávit hodnotný čas jako pár a alespoň na jeden den vyběhnout z rutiny všedního dne.

Trocha adrenalinu neuškodí

Pokud by se vše výše zmiňované zdálo někomu málo zábavné, tak může vyzkoušet typické adrenalinové sporty, ale to bychom doporučovali ještě za světla. Kupříkladu tandemový seskok padákem, tam jsme tělo na tělo nebo si jít zalyžovat a držet se u toho za ruce. Romantický a také trochu adrenalinový může být let balónem.

Ale nesmíme zapomenout, že při romantickém večeru není důležité, co děláme, ale že trávíme mimořádný čas s přítelem. Zkrátka si to užijme. U každého páru však vypadá romantický večer jinak. My musíme nejlépe vědět, co nám a partnerovi vyhovuje. Vychutnejme si milující náruč partnera, to je koneckonců to nejdůležitější.

Autor: Daniela Fruhwirtová-Hradská

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video