Tipy na valentýnské dárky: Letos Valentýn bez plyšáků! | e15.cz

Tipy na valentýnské dárky: Letos Valentýn bez plyšáků!

ZDROJ: Ženy - E15

www.potvor.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Valentýn je hezký svátek a je milé, když si při této příležitosti lidé vyjádří svou lásku a darují si navzájem nějakou pozornost. Když dostanete k Valentýnovi růžového plyšáka poprvé, budete to brát jako milou pozornost, když už ale máte plyšáků plnou polici, začnete vymýšlet, jak nejlépe své drahé polovičce naznačit, že byste ráda dostala třeba i něco jiného.

Pozvání na kávu

Ke klasickým dárkům k Valentýnu patří květiny a bonboniéry. Partnera ale jistě potěší originální dárek v podobě čaje nebo kávy.

Kvalitní čaj nebo káva je velmi vhodným dárkem k Valentýnu. Stačí jen trochu znát chutě partnera a vybrat ten správný druh. Dnes už jsou na trhu běžně k dostání klasické sypané čaje, jako jsou zelené, černé a ovocné, ale i čaje aromatizované, například s příchutí vanilky nebo skořice. Pro milovníky kávy nabízíme mletou i zrnkovou kávu z různých koutů světa. Stejně jako u čajů mohou zákazníci vybírat z aromatizovaných káv. “ řekl Petr Zelík, zakladatel a vlastník společnosti Oxalis, která se specializuje na čaj a kávu.

Originalita se cení

Co takhle si vybrat dárek na Valentýna sama? Ne plyšáka a ani žádné sladkosti, po kterých se jen tloustne, ale něco co vám zaručeně udělá radost. Vyberte si šperk! A vůbec to nemusí být zlatý či stříbrný šperk, ale originální autorský šperk.

Vyberte si náhrdelník, prsten čí náramek na e-shopu s ručně vyrobenými věcmi. Sestavte si seznam šperků, které by se vám líbily a pak ho „podstrčte“ svému partnerovi, ať je konečná volba toho pravého šperku zcela na něm. Nejenže dostanete něco opravdu originálního dle vašeho vkusu, ale partner vám ten šperk vlastně sám z předvybraných kousků vybere a určitě bude i mile překvapen jeho cenou. A co kdybyste na stejném portále s ručně vyrobenými věcmi vybrala něco originálního i pro něj. Co třeba ručně malované hedvábné kravaty, které jsou i dárkově zabalené. A můžete si opravdu vybírat, jestli dáte přednost „crazy“ kravatě s obrázky nebo nějaké klasice či výstřední abstrakci… Jedno je jisté, váš partner bude mít jedinečnou kravatu, druhá taková prostě není, co kus to originál.

Valentýnská masáž

Dalším pěkným valentýnským dárkem, kterým si mohou muž i žena navzájem udělat radost, jsou tuhé masážní oleje ve tvaru srdíčka. Při kontaktu s teplou pokožkou se tuhý olej začne rozpouštět a můžete se pustit do masáže: olej pokožku důkladně vyživí a svůdně provoní. Můžete si tak s partnerem dopřát romantickou a voňavou masáž, i když zrovna nemáte masérský kurz…

Autor: www.potvor.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video