KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Tohle auto bude zajímat i vás

Ačkoli o novinkách v automobilovém průmyslu obvykle neinformujeme, tohle auto si zaslouží výjimku. Bude totiž zajímat každou z vás. Proč? Spojení exkluzivního designu, komfortu, bezpečnosti a prostoru - to vše v rodinném balení. Taková je nová Kia Carens.
22.7.2013 0:01 |

Letní dovolená, na kterou jste se rozhodli vydat autem, už nemusí být noční můrou. Žádné ústupky typu „tohle ještě ano, ale tohle už opravdu nikam nenarvu“. Odjezd bez stresu a v klidu. Nový Carens totiž nabízí zavazadlový prostor s objemem až 1 650 litrů.

A jestliže nejste početná rodina, můžete využít variability sedaček. Kia Carens totiž umožňuje nejen vozit až sedm osob, ale také si se sedačkami různě pohrát a mimo jiné, pokud sklopíte sedadlo spolujezdce vpředu, bez obav uveze třeba i předměty dlouhé 2 150 mm.

OBRAZEM: Kia Carens
Fotogalerie

Pokud prostor není to hlavní, z čeho se vám před dovolenou lehce stahuje žaludek, a vybaví se vám spíše utrpení za volantem, kdy jste se s partnerem museli střídat na dlouhé cestě do Itálie, tak i vás můžeme uklidnit. Žádné hádky, které vám zajistí program na každém odpočívadle či benzínce. Cestu tímhle autem si budete užívat.

Ke standardní výbavě nového Carense patří nejen styl a elegance, ale především kvalitní bezpečnostní výbava; osm airbagů, antiblokovací systém ABS, který zaručí, že ani na kluzkém povrchu se vám při brždění nezablokují kola a obavy ze smyku tak nejsou na místě, ale třeba i asistenční pomocník, který vám pomůže s rozjezdem do kopce. V noci vám dodají jistoty přední světlomety, umí totiž přisvítit zatáčky, takže i Alpy projedete levou zadní.

Horké hlavy řidiče i spolujezdců v případě potřeby jistě zchladí klimatizace, která je součástí už standardní výbavy. Připlácet nemusíte ani za tempomat. Ten oceníte zejména při dlouhých cestách po dálnicích. Udrží vůz v naprogramované rychlosti a vy můžete dát odpočinout nohám. Díky plynulosti jízdy zároveň šetříte palivo a také se vyhnete pokutám za rychlou jízdu. Tempomat je totiž doplněn o funkci omezovače rychlosti.

A pokud vás všechny tyhle technické vychytávky neberou a základem pohodové jízdy v autě je pro vás kromě pohodlí také prázdninová atmosféra, neváhejte a pusťte si své oblíbené letní hity hned do šesti reproduktorů kvalitního audiosystému. Je-li vám to málo, zakloňte hlavu a kochejte se výhledem z panoramatického střešního okna.

Zažijte léto ve velkém stylu i vy!

Autor článku: Ženy.cz
Zdroj: Ženy.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění