Tohle auto bude zajímat i vás | e15.cz

Tohle auto bude zajímat i vás

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ačkoli o novinkách v automobilovém průmyslu obvykle neinformujeme, tohle auto si zaslouží výjimku. Bude totiž zajímat každou z vás. Proč? Spojení exkluzivního designu, komfortu, bezpečnosti a prostoru - to vše v rodinném balení. Taková je nová Kia Carens.

Letní dovolená, na kterou jste se rozhodli vydat autem, už nemusí být noční můrou. Žádné ústupky typu „tohle ještě ano, ale tohle už opravdu nikam nenarvu“. Odjezd bez stresu a v klidu. Nový Carens totiž nabízí zavazadlový prostor s objemem až 1 650 litrů.

A jestliže nejste početná rodina, můžete využít variability sedaček. Kia Carens totiž umožňuje nejen vozit až sedm osob, ale také si se sedačkami různě pohrát a mimo jiné, pokud sklopíte sedadlo spolujezdce vpředu, bez obav uveze třeba i předměty dlouhé 2 150 mm.

Pokud prostor není to hlavní, z čeho se vám před dovolenou lehce stahuje žaludek, a vybaví se vám spíše utrpení za volantem, kdy jste se s partnerem museli střídat na dlouhé cestě do Itálie, tak i vás můžeme uklidnit. Žádné hádky, které vám zajistí program na každém odpočívadle či benzínce. Cestu tímhle autem si budete užívat.

Ke standardní výbavě nového Carense patří nejen styl a elegance, ale především kvalitní bezpečnostní výbava; osm airbagů, antiblokovací systém ABS, který zaručí, že ani na kluzkém povrchu se vám při brždění nezablokují kola a obavy ze smyku tak nejsou na místě, ale třeba i asistenční pomocník, který vám pomůže s rozjezdem do kopce. V noci vám dodají jistoty přední světlomety, umí totiž přisvítit zatáčky, takže i Alpy projedete levou zadní.

Horké hlavy řidiče i spolujezdců v případě potřeby jistě zchladí klimatizace, která je součástí už standardní výbavy. Připlácet nemusíte ani za tempomat. Ten oceníte zejména při dlouhých cestách po dálnicích. Udrží vůz v naprogramované rychlosti a vy můžete dát odpočinout nohám. Díky plynulosti jízdy zároveň šetříte palivo a také se vyhnete pokutám za rychlou jízdu. Tempomat je totiž doplněn o funkci omezovače rychlosti.

A pokud vás všechny tyhle technické vychytávky neberou a základem pohodové jízdy v autě je pro vás kromě pohodlí také prázdninová atmosféra, neváhejte a pusťte si své oblíbené letní hity hned do šesti reproduktorů kvalitního audiosystému. Je-li vám to málo, zakloňte hlavu a kochejte se výhledem z panoramatického střešního okna.

Zažijte léto ve velkém stylu i vy!

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video