Miss Earth 2012: Třetí největší světovou soutěž krásy vyhrála Češka! | e15.cz

Miss Earth 2012: Třetí největší světovou soutěž krásy vyhrála Češka!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Třiadvacetiletá Češka Tereza Fajksová se ve filipínské Manile stala vítězkou letošního ročníku mezinárodní soutěže krásy Miss Earth.

Již 12. ročník soutěže krásy Miss Earth se uskutečnil 24. 11. 2012 se Versailles Palace v Alabang, Muntinlupa City na Filipínách. Tereza Fajksová byla v březnu finalistkou soutěže Česká Miss a stala druhou vícemis a zároveň držitelkou titulu Česká Miss Earth 2012, což umožnilo reprezentovat republiku v této soutěži na celosvětové úrovni.

„Upřímně Tereze gratuluji. Jsem hrdá na její úspěch na světové soutěži. Vždy jsem věřila, že se to jedné z Českých Miss podaří. Vítězství Terezy je motivací pro nás organizátory a také partnery soutěže. Stále platí, že česká krása se ve světě neztratí a že účast v soutěži Česká Miss má smysl,“ říká k úspěchu Terezy ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

Sympatická blondýnka pochází z Ivančic a nyní žije v Brně. Nějaký čas se věnovala vrcholovému volejbalu, který ovšem byla nucena ze zdravotních důvodů ukončit. V současné studuje Veřejně správní akademii obor personální řízení a ráda by pokračovala ještě na Mendelově univerzitě v Brně v oboru Mezinárodní vztahy.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video