V ČR proběhne největší setkání královen, bojovníků, elfů, trpaslíků a skřetů | E15.cz

V ČR proběhne největší setkání královen, bojovníků, elfů, trpaslíků a skřetů

Redakce

Na tři stovky účastníků ve velkolepých filmových kostýmech dorazí na největší setkání příznivců fanoušků J. R. R. Tolkiena při příležitosti premiéry filmu Hobit: Neočekávaná cesta.

Akce proběhne pátek 14. prosince 2012 od 19 hodin v multikině Premiere Cinemas v OC Park Hostivař v Praze.

„Na toto naše setkání se připravujeme již řadu měsíců. Připravujeme si nové kostýmy a domlouváme se na rekvizitách i líčení. Chceme si Hobita společně opravdu užít v nejlepší obrazové kvalitě s nejlepším zvukem. Fanoušci přijedou z Prahy, Brna, Plzně a mnoha dalších měst,“ konstatuje organizátorka tematické akce Anna Šišková.

„Tolkienovi příznivci se k nám sjedou z celé České republiky, aby si svůj kultovní film užili v technicky nejdokonalejším kinosále v zemi. V tuzemských fan-clubech se nyní sdružuje více než tisícovka fanoušků. Jejich setkání, u příležitosti premiéry filmu Hobit: Neočekávaná cesta, se konají v různých městech v republice. V největším počtu ale kostýmovaní filmoví nadšenci dorazí právě do našeho multikina.“ doplňuje ji marketingová manažerka OC Park Hostivař Karolína Pleštilová.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.