V Praze, Brně a Ostravě proběhne "možná poslední mejdan světa" | e15.cz

V Praze, Brně a Ostravě proběhne "možná poslední mejdan světa"

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V předvečer zániku civilizace předpovězeném mayským kalendářem, ve čtvrtek 20. 12. 2012 od 21 hodin se souběžně v Praze (Incheba Arena), Brně (Fléda) a Ostravě (Plynojem) odehraje happening a benefiční Koncert proti konci světa.

Všechna tři města se v závěru přímého přenosu v ČT propojí telemostem, aby si účastníci akce mohli společně zazpívat „hymnu proti konci světa“, písničku souboru The Tap Tap s názvem Konec světa-zrušeno.

Hosty možná posledního mejdanu světa bude 12 kapel a řada známých osobností. V Praze spolu s The Tap Tap zazpívají Jiří Suchý a Marián Bango, zahrají Support Lesbiens, Chinaski a Illustratosphere s Danem Bártou.

Na koncetru v brněnském klubu Fléda se mohou návštěvníci těšit na skupinu Mandrage, Pavla Šporcla, Tata Bojs a Eliščin Band, jehož frontman Jan Budař bude závoveň moderátorem večera.

V multifukčním centru v bývalém plynojemu v Ostravě-Vítkovicích vystoupí Mňága a Žďorp, Charlie Straight, Xindl X, Buty a jako host Věra Špinarová. Koncertem bude provázet Michal Kavalčík pro mnohé známější jako “ Ruda z Ostravy“ .

Velkolepá akce má zároveň bohulibý a velice ambiciózní záměr - shromáždit finanční prostředky na vybavení multifunkčního bezbariérového vzdělávacího centra STUDEO při Jedličkově ústavu v Praze v objemu 25 milionů Kč. Přispět lze jednak zakoupením vstupenky na koncert ve výši 400 Kč (děti do 12 let mají na koncert vstup zdarma) nebo prostřednictvím dárcovských sms.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video