Velká módní show Jiřiny Tauchmanové podpoří výzkum léčby rakoviny | e15.cz

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové podpoří výzkum léčby rakoviny

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V pražském Hudebním divadle Karlín se v úterý dne 19. 10. 2010 uskuteční velká módní show návrhářky Jiřiny Tauchmanové. Přehlídka je pořádána pro nadaci Rakovina věc veřejná – nadaci pro výzkum rakoviny.Každý člověk bez rozdílu si přeje, aby se podařilo objevit lék, který by dokázal vyléčit jakoukoli formu rakoviny. Nemoci, která vzbuzuje respekt, strach a často bývá spojena s pocitem beznaděje. Výzkumem protinádorových léčiv se za podpory nadace RVV intenzivně zabývá Laboratoř experimentální medicíny při Fakultní nemocnici Olomouc.

O nadaci
Nadace Rakovina věc veřejná byla založena v Olomouci v roce 1997. Nadace pomáhá financovat výzkum nových protinádorových léčiv a diagnostiku nádorových onemocnění v Laboratoři experimentální medicíny, která působí při Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci. Vědecká činnost nadace probíhá v laboratoři experimentální medicíny. Činnost tohoto špičkového pracoviště podporují Akademie věd ČR a Univerzita Palackého v Olomouci. Společenské akce pro své partnery i širokou veřejnost pořádá nadace pravidelně již od roku 2001. Výtěžek z těchto benefičních projektů je věnován na nadační konto Rakovina věc veřejná.Velká módní show Jiřiny Tauchmanové


Dne 19. 10. 2010 se od 19 hod v Hudebním divadle Karlín za účasti sponzorů a mnoha známých a vážených osob z našeho společenského života bude konat velká módní show návrhářky Jiřiny Tauchmanové. Výtěžek z přehlídky bude poukázán na konto nadace RVV a použit na výzkum léčby rakoviny.

Lidí, kteří jsou ochotni přispět svým úsilím či financemi na velice prospěšnou věc, je mnoho. Patří mezi ně i naše přední návrhářka Jiřina Tauchmanová, která navrhuje krásné a originální oblečení pro ženy i muže, přičemž klade důraz na individuální přístup ke svým klientům.

Diváci budou mít možnost prohlédnout si nejnovější modely z dílny Jiřiny Tauchmanové – připravena je kolekce casual pro dámy, se širokým výběrem dámských košil a halenek, kabátků, bundiček, to vše doplněno originálními zdobnými prvky, dále malé i velké večerní, od střízlivějších modelů pro méně odvážné, až po velké společenské róby zdobené štrasem, korálky, flitry či ruční krajkou.

Autor: Ženy - E15


V premiéře bude představena exkluzivní kolekce pánských košil, počínaje košilemi pro office, přes společenské, až po luxusní svatební modely. Jedná se vůbec o první kolekci pánských košil z dílny Jiřiny Tauchmanové. Při této slavnostní události samozřejmě nemůže chybět kolekce svatebních šatů, diváci se mohou těšit na jednoduchou klasiku s propracovanými detaily, až po honosné kreace, to vše navíc doplněno originální kolekcí bižuterie, kterou pro tuto příležitost Jiřina Tauchmanová sama navrhla.

Autor: Ženy - E15


Mezi modelkami, jež budou promenovat na předváděcím mole, nebude chybět ani Vlaďka Erbová, která je patronkou nadace RVV. V roli moderátorů se představí Jan Musil a Tereza Kostková, mezi dalšími účinkujícími pak budou členové souboru Divadla Karlín, kteří se představí v ukázkách z muzikálů Hudebního divadla Karlín. Vstupenky můžete zakoupit na www.ticketpro.cz.

Nemoc si nevybírá, ale vy si vybrat můžete! Podpořte výzkum léčby rakoviny. Nadace RVV předem děkuje všem, kterým není lhostejný osud mnoha nevyléčitelně nemocných.

13. října 2010

—–
Další informace naleznetena na www.tauchmanova.cz a www.vecverejna.cz

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video