VIDEO: Adele představila ústřední skladbu k bondovcce Skyfall. Poslechněte si ukázku! | e15.cz

VIDEO: Adele představila ústřední skladbu k bondovcce Skyfall. Poslechněte si ukázku!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V pátek 5. říjen 2012 00:07 londýnského času uvedla zpěvačka Adele v premiéře svojí novou skladbu pojmenovanou stejně jako nová bondovka - Skyfall. Na Youtube měla skladba již během prvních 24 hodin téměř 7 miliónů shlédnutí.

Pouhé tři týdny zbývají do premiéry nového, v pořadí již třiadvacátého filmu o nejslavnějším agentovi všech dob. Do českých kin bude film Skyfall uveden 26. října 2012. Ústřední skladbu k novému filmu o legendárním agentovi napsala šestinásobná držitelka cen Grammy Adele společně s britským producentem a textařem Paulem Epworthem.

„Ze začátku jsem trochu váhala, jestli do toho projektu jít. Písně z bondovek bývají vždy středem pozornosti a s tím je spojený i určitý tlak. Ale potom jsem se do scénáře zamilovala a Paul přišel se skvělými nápady na skladbu a tak jsme se do toho naplno pustili. Bavilo mě to od prvních taktů, je to pro mě úplně nová a vzrušující zkušenost. Když v průběhu nahrávání zazněly smyčce, byl to pro mě jeden z nejúžasnějších momentů v životě. Jsem si jistá, že v šedesáti si budu spokojeně česat vlasy a všem vyprávět, že jsem kdysi byla Bond girl,“ říká Adele.

Skyfall“ je první nahrávka čtyřiadvacetileté zpěvačky od vydání její veleúspěšné desky „21“, která vyšla na začátku roku 2011. K dnešnímu dni se jí prodalo více než 24 milionů kusů po celém světě a Adele vynesla šest cen Grammy a po dvou cenách z Brit Awards a Ivor Novello Awards. „21“ se stalo nejprodávanějším albem roku 2011 a 2012.Skladba k filmu Skyfall vznikla v hudebním studiu Abbey Road Studios v Londýně a nahrál ji 77členný orchestr.

O SKYFALL Daniel Craig se vrací jako James Bond 007 - v třiadvacátém pokračovaní nejdéle běžící filmové série všech dob. V nejnovějším příběhu s názvem Skyfall projde těžkou zkouškou Bondova loajalita vůči M, kterou dohání její vlastní minulost. Když MI6 napadne neznámý útočník, je úkol agenta 007 jasný - vypátrat a zničit tuto hrozbu bez ohledu na to, kolik bude muset obětovat on sám.


Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video