VIDEO: „Máma ze mě šílí,“ přiznává dcera zpěvačky Lenky Filipové | e15.cz

VIDEO: „Máma ze mě šílí,“ přiznává dcera zpěvačky Lenky Filipové

ZDROJ: Ženy - E15

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Půvabná dcera Lenky Filipové přiznala, že není zrovna andílek. Zběhla od kytary, nechala se tetovat a na koncertě udělala mámě pořádnou ostudu!

Devatenáctiletá dcera zpěvačky Lenky Filipové, která si říká zvoleným uměleckým jménem Lenny, jde podle všeho ve stopách své úspěšné matky. K hudbě byla vedena již od dětství a tak trávila hodiny a hodiny cvičením na kytaru. „Mámě bylo líto, když jsem od kytary uhnula k pianu, ale dnes už to neřeší a myslím, že je ráda,“ řekla Lenny v talkshow 7 pádů Honzy Dědka. Dnes spolu často koncertují, ale žádná „protekce“ mladičké hudebnici podle všeho nehrozí. „Už se stalo, že mě mamka potrestala a strhla mi peníze z platu za to, že jsem se chovala blbě. Byla jsem na koncertně nepříjemná a nesoustředila jsem se. Natvrdo mi řekla, že takhle se chovat nemůžu a dala mi pokutu,“ prozradila Lenny.

To ale nebyl první případ, kdy nadějná zpěvačka svoji slavnou matku vytočila. První infarktový stav jí přivodila, když se nechala tetovat. „Nejprve si myslela, že je to hena. Když se dozvěděla pravdu, chvíli šílela, ale pak se s tím smířila. A táta (architekt) mi řekl, že jsem mu měla říct, aby mi to navrhl, mám to totiž blbě udělané. Byl to spontánní nápad a myslím, že je to moje první a také poslední tetování,“ směje se Lenny.

Zpěvačka Lenny v talkshow

Hudbě se Lenny hodlá evidentně věnovat i nadále. Koncertuje o sto šest a teď se z rodného hnízda stěhuje se do Anglie, kde bude na prestižní univerzitě studovat hudbu. „Moc se těším, gympl už mě poslední roky nebavil, hrozně mě brzdil,“ tvrdí Lenka Filipová mladší alias Lenny. Jako čerstvá maturantka navíc vydala autorskou desku a natočila drsný videoklip ke svému debutovému singlu All my love, který si můžete poslechnout na následujícím videu.

Lenny - All my love

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video