Výherce Zázračné bahenní masky od NevO Dead Sea SPA | e15.cz

Výherce Zázračné bahenní masky od NevO Dead Sea SPA

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nová bahenní maska od NevO Dead Sea SPA představuje intenzivní, znovu omlazující péči pro obličej využívající bahna a minerálů z Mrtvého moře.

Mrtvé moře je proslulé koupelemi v černém bahně, které má jedinečné zkrášlující účinky díky vysoké koncentraci minerálů. Každý litr vody z Mrtvého moře má desetkrát více soli a minerálů než například moře Středozemní.

Maska značky NevO Dead Sea SPA obsahuje kromě minerálů, bahno z Mrtvého moře, které intenzivně působí na obnovení pružnosti a mladistvého vzhledu pokožky. Bahenní masku aplikujeme jednou týdně na vyčištěný obličej kromě oblasti očí a rtů. Necháme působit deset až patnáct minut.

Autor: Ženy - E15


Odstranění masky:
Ke každému balení bahenní obličejové masky dostanete malý magnet. Zabalte ho do papírku a pomalými pohyby začněte masku odstraňovat. V momentě, kdy se dotknete obličeje, se zbytek nepotřebné masky postupně přisaje na papírek. Vaše pleť tak vstřebá tolik potřebné minerály a zůstane hedvábně jemná.

Další informace najdete na http://nevo-spa.com/

Vyzkoušejte i vy intenzivní účinky Zázračné bahenní masky NevO Dead Sea SPA! Jeden z účastníků naší  soutěže nyní získává Zázračnou bahenní masku v hodnotě 2100 Kč. Další šťastný výherce pak obdrží tělový Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře v hodnotě 950 Kč.

Soutěžní otázka:

Jak se odstraní maska z obličeje?

Správná odpověď:
b) magnetem


Výherci:

Zázračná bahenní maska NevO Dead Sea SPA - Libuše Khirová, Hodonín
Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře - Hana Kuncová, Kotvrdovice


Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti NevO Dead Sea SPA na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video