Výherce Zázračné bahenní masky od NevO Dead Sea SPA | E15.cz

Výherce Zázračné bahenní masky od NevO Dead Sea SPA

Redakce

Nová bahenní maska od NevO Dead Sea SPA představuje intenzivní, znovu omlazující péči pro obličej využívající bahna a minerálů z Mrtvého moře.

Mrtvé moře je proslulé koupelemi v černém bahně, které má jedinečné zkrášlující účinky díky vysoké koncentraci minerálů. Každý litr vody z Mrtvého moře má desetkrát více soli a minerálů než například moře Středozemní.

Maska značky NevO Dead Sea SPA obsahuje kromě minerálů, bahno z Mrtvého moře, které intenzivně působí na obnovení pružnosti a mladistvého vzhledu pokožky. Bahenní masku aplikujeme jednou týdně na vyčištěný obličej kromě oblasti očí a rtů. Necháme působit deset až patnáct minut.

Autor: Ženy - E15


Odstranění masky:
Ke každému balení bahenní obličejové masky dostanete malý magnet. Zabalte ho do papírku a pomalými pohyby začněte masku odstraňovat. V momentě, kdy se dotknete obličeje, se zbytek nepotřebné masky postupně přisaje na papírek. Vaše pleť tak vstřebá tolik potřebné minerály a zůstane hedvábně jemná.

Další informace najdete na http://nevo-spa.com/

Vyzkoušejte i vy intenzivní účinky Zázračné bahenní masky NevO Dead Sea SPA! Jeden z účastníků naší  soutěže nyní získává Zázračnou bahenní masku v hodnotě 2100 Kč. Další šťastný výherce pak obdrží tělový Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře v hodnotě 950 Kč.

Soutěžní otázka:

Jak se odstraní maska z obličeje?

Správná odpověď:
b) magnetem


Výherci:

Zázračná bahenní maska NevO Dead Sea SPA - Libuše Khirová, Hodonín
Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře - Hana Kuncová, Kotvrdovice


Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti NevO Dead Sea SPA na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.