Výherci poukazů thajskou masáž v centru SABAI | e15.cz

Výherci poukazů thajskou masáž v centru SABAI

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy a chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění.

Na rozdíl od švédské masáže, která se soustředí na konkrétní problémové partie, thajská masáž nabízí celkovou relaxaci, uvolnění mysli a navození pocitu harmonie těla a duše. Nesoustředí se na tělo jako anatomický objekt, ale pohlíží na něj jako na složitou souhru toku energií.

Kouzlo originálních thajských masáží spočívá nejen v náročné technice, kterou mají Thajky zažitou od mládí, ale především v celkovém vnímání těla a ducha.

Autor: Ženy - E15


Masérka stlačuje určité body, čímž podporuje proud energie v té které dráze a uvolňuje bloky, které mohou být příčinou nemoci či bolesti. Používá při masáži palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla. Šetrným protlačováním energetických center a protahováním se energie rozproudí po celém organismu.

Velmi často se thajská masáž využívá jako pravidelná prevence a ochrana zdraví. Odstraňuje pocit únavy nebo napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh, uvolňuje toxiny ze svalů, tkání a kloubů, posiluje nervový systém, klidní mysl a navozuje pocit harmonie.

Autor: Ženy - E15


Centra thajských masáží Sabai patřila k prvním zařízením svého druhu u nás, své zákazníky tudíž dobře znají a dokáží služby ušít na míru jejich potřebám. Komfortní zázemí a interiér podtrhující jedinečnou atmosféru, je v centrech Sabai samozřejmostí. Široké spektrum typů masáží uspokojí všechny generace. Nebojte se zeptat a nechat si poradit, která masáž je vhodná pro vaše rodiče, která zas pro vašeho partnera.
 
Sabai, kromě tradičních thajských masáží doplněných originálními thajskými bylinnými balíčky a nejkvalitnějšími panenskými oleji, nabízí i trendové masáže a spojuje thajské masáže s anti-age produkty, které zajisté potěší nejen ženy. Klient má k dispozici vše potřebné, může vybírat z různě barevně tónovaných místností vybavených originálním thajským nábytkem, snít při uklidňujících tónech a vůních. Komfortní zázemí a interiér podtrhující jedinečnou atmosféru, je v centrech Sabai samozřejmostí.
 
Autor: Ženy - E15


Život je krásný, když na vás někdo myslí… nebo když vy myslíte na někoho. Dárkové certifikáty thajských masáží Sabai jsou skvělou šancí ukázat vašim blízkým, jak moc vám na nich záleží. A navíc je to tak příjemné…

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši soutěžní otázku, mohou nyní získat pro sebe nebo pro někoho ze svých blízkých dárkový poukaz v hodnotě 1500 kč. Certifikát lze uplatnit v masážním centru Sabai Pekařská v Brně a v centru Sabai Slovanský dům v Praze do jednoho roku od data vystavení.


Soutěžní otázka:
Kolik masážních center Sabai existuje v ČR?
(Nápovědu hledejte na www.sabai.cz)

Odpověď:
c) 4

Výherci:
Tomáš Tiszai, Orlová Lutyně
Iveta Černá, Přerov
Miroslav Sedlák, Brno
13. prosince 2009

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video