Výherci balíčků potravinových doplňků s Aloe Vera | e15.cz

Výherci balíčků potravinových doplňků s Aloe Vera

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Aloe vera je léčivka známá od nepaměti a dodnes se šťáva z listů používá na hojení odřenin a spálenin a má vynikající ozdravné účinky na trávící systém.

Zdraví celého organismu závisí na čistotě a zdraví trávicího ústrojí. Při užívaní Aloe Vera juice od Fytofontány se cítíme podstatně lépe, celkově se zvýší naše chuť do života, ustupují deprese a zlepší se i výkonnost. Juice příznivě působí při problémech slinivky břišní, povzbuzuje činnost trávicích žláz, napomáhá při sekreci sliznic a pozitivně ovlivňuje střevní flóru, protože na sebe váže jedovaté toxické látky, které se hromadí ve střevech, játrech a žlučníku.

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15


Aloe Vera sprej zmírňuje svědění, otoky, bolesti, pálení a přecitlivělost. Patří k základnímu vybavení péče o pokožku, kterou chceme udržet v dobrém stavu, při působení nepříznivých vlivů doma i na cestách, pokud je pokožka mimořádně namáhána či zatěžována, nebo kdy takovou situaci lze očekávat.

Dále zklidňuje, ochraňuje a hydratuje pokožku po holení a depilaci, pomáhá a chrání pokožku při drobných běžných poraněních, utišuje po bodnutí hmyzem, osvěžuje unavené nohy, pomáhá překonávat nepříjemné pocity a následky nepřiměřeného opalování a napomáhá rychlejší regeneraci pokožky.

Jarní očistu podpoříte kapslemi Aloe Vera, které podporují trávení a regulují činnost žaludku. Aktivně na sebe vážou jedovaté toxické látky, které se hromadí ve střevech, játrech a žlučníku. Příznivě působí při problémech slinivky břišní. Dokonce extrakt z Aloe vera může přispívat ke snížení rizika vzniku nádorových onemocnění. 

Autor: Ženy - E15


Pročistěte si organismus s Aloe Vera! Pět výherců naší soutěže nyní získává balíček s Aloe Vera juice, Aloe Vera sprejem a Aloe Vera kapslemi v hodnotě 488Kč.



Soutěžní otázka:


Kolik procent extraktu Aloe vera obsahuje Aloe Vera Juice od Fytofontány?


Správná odpověď:
a) 96% 


Výherci:

  • Luboš Eis, Chotěboř
  • Kamila Březinová, Ostrava
  • Martin Špryslov, Kyšice
  • Vlasta Procházková, Brno
  • Věra Halfarová, Opava

Výherci obdrží své výhry v nejbližší době na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!

 

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video