Výherci Chiquita Smoothies | e15.cz

Výherci Chiquita Smoothies

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Se slovem „smoothies“ jste se už určitě potkali. Znamená hustý nápoj z jemně namixovaného ovoce nebo zeleniny. Ovocným koktejlem v pravém slova smyslu je Chiquita Smoothies – ovocný nápoj nabitý vitamíny, který můžete ochutnat v pěti příchutích.

Vitamínový koktejl v přeneseném smyslu slova také nabízí Clinique – Vitamin C Lip Smoothie je ošetřující barva na rty v šesti ovocných odstínech. Kombinací obojího potěšíte na jaře své tělo uvnitř i navenek.

Na jaře naše tělo „startuje“ po dlouhé zimě a takový start je pro něj energeticky náročný. Dlouhé období zimy a nedostatku slunce tělo psychicky i fyzicky vyčerpá. Je proto velmi důležité dodat tělu dostatek vitamínů a tím ho povzbudit. Rozhodující vliv na překonání tohoto období má dostatek vitamínu C, který si tělo neumí samo vyrobit, přesto je pro něj nezbytný. Denně bychom proto měli zkonzumovat 60 mg vitamínu C, a to nejen na jaře!


Dávka vitamínů na cesty

Abyste tělu potřebný vitamín C dodali, je důležité konzumovat zejména dostatek ovoce. Ideální mix čerstvého ovoce nabízí Chiquita. Můžete ho mít kdykoliv po ruce a třeba si ho s sebou vzít i na cesty. Chiquita Smoothies je vyrobeno z nejkvalitnějšího ovoce, které je pouze jemně rozmixované a následně zchlazené. Chiquita Smoothies neobsahuje žádná barviva ani konzervanty.

Základem všech pěti příchutí je kvalitní exotické ovoce (Kokos – Mango, Jahoda – Banán, Ananas – Banán, Mango – Maracuja, Maliny – Granátové jablko), které si i po rozmixování zcela zachová vlastnosti čerstvého ovoce, tedy i dostatek vitamínů. Například varianta Jahoda – Banán pokryje polovinu denní doporučené dávky vitamínu C (obsahuje ho totiž 30 mg).

Ovoce pro naše rty

Naše tělo ale nepotřebuje jen dostatečnou konzumaci vitamínů. Potřebuje také, aby ho vitamíny ochránily zvenku, zejména na citlivých místech jako jsou rty. Proto je tu nová barva na rty od Clinique Vitamin C Lip Smoothie Antioxidant Lip Colour, která je doslova nabitá antioxidanty, jež naše rty ošetřují a chrání.

Tato barva na rty obsahuje důležitý vitamín C a antioxidanty jako granátové jablko a plody palmy Acai, které rty chrání před stárnutím. Vysoce výživné bambucké máslo a máslo ze semen kakaovníku velkokvětého rty hydratuje a dlouhodobě jim uleví. Vitamin C Lip Smoothie představuje nelepkavou hydratační barvu na rty v šesti ovocných odstínech: Nude-tricious, Mango-thon, Pink Me Up, Berry Boost, Goodness Grapecious, Peach Power. Jednoduše skvělé “ovoce” plné antioxidantů pro naše rty!
Clinique. Testováno na alergii. 100 % neparfémováno.


Autor: Ženy - E15
http://www.chiquita.eu/cz/cz/products/smoothies/other.html


Pět z vás, kdo se zúčastnili naší soutěže a zaslali nám správnou odpověď na soutžní otázku nyní získává balíček se 3ks Smoothies, dvěmi skleničky a jedním leskem na rty Clinique. 

 Soutěžní otázka

Jakou společnou příchuť ovoce má nápoj Chiquita a lesk na rty Clinique?


Správná odpověď
a) mango

Výherci:

  • Nikola Jančárková, Karlovy Vary
  • Dagmar Čiklová, Litovel
  • Anna Cohornová, Velká Jesenice
  • Luděk Jaroš, Jihlava
  • Dana Tučková, Teplice

Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od partnera soutěže na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!


5. května 2010

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video