Výherci intenzivně hydratačních krémů Aqua-Rhythm | e15.cz

Výherci intenzivně hydratačních krémů Aqua-Rhythm

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Odborníci Oriflame dobře vědí, že hydratace je klíč k uchování krásy. Vyvinuli proto komplex Aqua-Rhythm, unikátní recepturu, která spojuje dva nesmírně účinné rostlinné výtažky: švédskou červenou řasu a růži z Jericha.

Tato každodenní péče o pleť brání vzniku prvních známek stárnutí aktivní hydratací pleti v harmonii s jejím přirozeným biorytmem, ve dne i v noci.

V průběhu dne je pleť náchylná ke ztrátě vláhy v důsledku vnějších vlivů. Denní intenzivně hydratační krém Aqua-Rhythm preventivně chrání před stárnutím a spolupracuje s přirozeným biorytmem pleti. Unikátní komplex Hydro-Protect™ zachycuje a uzamyká vláhu a tak znovu aktivuje přirozený proces hydratace.

Autor: Ženy - E15


V noci slábne ochranná bariéra pleti a může dojít ke zvýšené ztrátě vody. Noční intenzivně hydratační krém Aqua-Rhythm důkladně hydratuje pleť během spánku. Pleť ráno vypadá svěže a revitalizovaně.

V kombinaci s denním krémem Aqua-Rhythm pomáhá vytvořit příjemný pocit, hladší pleť a vyrovnanější barevný tón. Ráno je pleť svěží a vláčná!

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15


Dopřejte i vy své pleti potřebnou hydrataci a s ní spojený mladý vzhled. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká balíček s Nočním a denním intenzivně hydratačním krémem Aqua-Rhythm v hodnotě 1098 Kč. Soutěžní otázka:

Který antioxidant obsahuje denní intenzivně hydratační krém Aqua.Rhythm?

 (nápovědu naleznete na www.oriflame.cz )
1) výtažek ze šípků
2) výtažek z brusinek
3) výtažek z moruše

Správnou odpověď na soutěžní otázku nám můžete zasílat na adresu redakce@zeny.cz do 10. května 2010. Do předmětu zprávy, prosíme, uveďte SOUTĚŽ: ORIFLAME a ke správné odpovědi nezapomeňte připsat kontaktní adresu a telefon.

—-

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce pleťové kosmetiky a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz  Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.  

http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408, http://www.youtube.com/oriflamecr

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video