Výherci kosmetiky Savannah od Oriflame | e15.cz

Výherci kosmetiky Savannah od Oriflame

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jako každý rok, připravil Oriflame i na letošní léto limitovanou kolekci, která se táhne napříč kategoriemi a vystihuje poslední trendy v dekorativní kosmetice.

V kolekci nalezete kromě dekorativní, také tělovou kosmetiku a toaletní vody ve stejném tématu.

Autor: Ženy - E15VZPOMÍNKY NA AFRIKU

Toaletní voda Savannah Sensuous je romanticky jemná a velmi ženská. Otevírá ji barvitý, rozpálený akord. Dřevitý, kořenitý ibišek se v něm slévá s energií černého pepře a záblesky plodů maruly.


VÍTE, ŽE…
Marula je ovoce „sloního stromu“, který roste na pláních jižní a západní Afriky. Kromě slonů jej milují i šimpanzi, antilopy vodušky a – samozřejmě – i lidé. Plody jsou šťavnaté, nabité vitaminem C a připravuje se z nich africký likér Amarula.PYRAMIDA VŮNĚ


Hlava: ibišek, marula, černý pepř
srdce: ylang ylang, květ pomeranče, šafrán
tělo: tropické dřevo wenge, kašmírové dřevo, africká vanilka


Autor: Ženy - E15Na 3 z vás nyní čeká balíček s Toaletní vodou Savannah Sensuous doplněnou o krém na ruce a tělo a mýdlo se stejnou vůní v hodnotě 507 Kč.

Soutěžní otázka:

Uveďte jméno vizážisty, který navrhl kolekci líčení Savannah.


(nápovědu naleznete na www.oriflame.cz nebo v aktuálním katalogu)

Správná odpověď
2) Jonas Wramell 

Výherci:


Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!
3. července 2010

—-

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o limitované kolekci Savannah a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz.
 
Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.
http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,
http://www.youtube.com/oriflamecr

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video