Výherci LIFT EXPERT - Liftingové slupovací masky od Oriflame | e15.cz

Výherci LIFT EXPERT - Liftingové slupovací masky od Oriflame

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V roce 2008 přinesl Oriflame na trh novou řadu LIFT EXPERT, která je určena ženám kolem 40. roku věku, případně ženám, jejichž pleť začala ztrácet svou pružnost a tonus. Řada je vhodná pro všechny typy pleti.

Řada přišla s novou technologií BIO SPRING, která je postavená na kombinaci aktivních přírodních složek, jež přispívají k obnově přirozených liftingových vlastností pleti, a nejmodernějších vědeckých poznatků.

Autor: Ženy - E15
====Dopřejte i vy své pleti pocit mladosti a svěžesti – s Oriflame je to snadné! Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na==== 5 z vás čeká balíček s Liftingovou slupovací maskou Lift Expert v hodnotě 399 Kč.

Soutěžní otázka:


Jaké 3 základní složky obsahuje řady Lift Expert?


Správná odpověď:

Výherci:

Andrea Sasáková, Karlovy Vary
Barbora Belavá, Palkovice
Alena Černochová, Havířov
Danuše Vocetková, Kladno
Martina Cieslarová, Třinec

Výherkyně obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udaly v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o řadě pleťové kosmetiky Lift Expert a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271… nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video