Výherci navigace Dynavix | e15.cz

Výherci navigace Dynavix

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Kdo z nás by si nepamatoval známé tvrzení, že ženy neumějí číst v mapách... Teď už ovšem na mapě cestu hledat nemusíte. Společnost Dynavix a.s. uvádí na trh nový model automobilové navigace Dynavix Nano Lite.

Dynavix Nano Lite

Jedná se o odlehčeou variantu navigace Dynavix Nano a v současnosti je nejtenčí navigací na trhu. Kromě praktických užitkových vlastností může být se svým líbivým vzhledem i atraktivním funkčním doplňkem vašeho automobilu.

Tento 4,3“ model je vybaven novým navigačním softwarem Dynavix 9, funkcí Chytrá trasa a mapami kompletní Evropy s 99 procentním pokrytím čísly popisnými v České republice.

Autor: Ženy - E15


Svým vybavením patří do střední kategorie produktů v portfoliu navigací Dynavix. Součástí navigace je aktivní držák. Multimediální centrum umožňuje poslouchat hudbu, prohlížet obrázky či přehrávat videa.

====Chytré funkce====
Dynavix Nano Lite je, stejně jako spusta jejích uživatelek,  nejen hezká a moderní, ale také chytrá. Je vybavena nejnovější verzí navigačního softwaru Dynavix 9, funkcí Chytrá trasa a mapami kompletní Evropy s 99 procentním pokrytím čísly popisnými v České republice.


Autor: Ženy - E15Chytrá trasa
Funkce, která umožňuje zvolit optimální trasu v závislosti na průjezdnosti silniční sítě v různých denních dobách a dnech v týdnu. 

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15


Dynavix využívá dostupná statistická data, jež jsou zapracována do nového formátu map, který umožňuje nalézt optimální trasu a vyhnout se tak ranním nebo odpoledním dopravním zácpám.


99 procentní pokrytí čísly popisnými

Mapové podklady obsahují více než 2,3 mil. čísel popisných, které jsou součástí všech mapových podkladů od verze 2009/09. Jedná se o rozšíření standardní databáze mapových podkladů od společnosti TeleAtlas, která dodává cca 450 tis. čísel popisných pro Českou republiku.
Autor: Ženy - E15


Téměř kompletní pokrytí zajistí pohodlné a rychlé vyhledání cíle a zamezí zbytečnému bloudění v dlouhých ulicích nebo hledání domu v malých vískách.


====Najděte si i Vy svou chytrou trasu! Tři z vás, kteří správně odpověděli na naši soutěžní otázku znyní získávají navigaci Dynavix Nano Lite v hodnotě 4 890 Kč.====
====Soutěžní otázka:====
Kdo namluvil hlasové pokyny k navigaci Dynavix, mimo Pavla Lišky:

Správná odpověď:
 a) Ilona Svobodová

Výherci:
Bohumil Dostál, Letohrad
Jolana Frimlová, Moravský Krumlov
Marta Kučírková, Ostrava

Výhercům srdečně gratulujeme! Své výhry obdrží v nejbližší době poštou.**

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video