Výherci Parfémované vody Grace od Oriflame! | e15.cz

Výherci Parfémované vody Grace od Oriflame!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nová Parfémovaná voda Grace se vrací do dob, kdy flakón parfému byl nejexkluzivnějším hmotným vlastnictvím a největší ozdobou ženy. Přenáší nás do světa klasické elegance v moderním pojetí.

Její koncept představuje obraz šlechtičny na prahu svého debutantského plesu, jejíhož ztvárnění se ujala světová topmodelka, ve francouzských časopisech často označovaná za „nejzajímavější modelku všech dob“.

Při tvorbě této exkluzivní parfémované vody použila parfumérka ingredience, které představují základ tradičního perfémářství, jako vzácné koření, fialky či vřes vetiver.

Autor: Ženy - E15


Pyramida vůně:
hlava: kardamom, pepř, hrušková tříšť
srdce: karafiát, indický jasmín, fialka
tělo: kašmírové dřevo, pižmo, vetiver

Vůně je ukryta v kvalitním flakónu z hrubého skla s klasickou pumpičkou, jehož tvar je inspirovaný ženskými křivkami.

Přeneste se i vy do světa klasické elegance, stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká balíček s Parfémovanou vodou Grace v hodnotě 849 Kč.

Soutěžní otázka:


Kdo je tváří nejluxusnější vůně v historii Oriflame? (nápovědu naleznete na www.oriflame.cz)

Odpověď:
b) Eva Herzigová

Výherci:


Jana Štěpničková, Teplice
Gabriel Molek, Kvasiny
Petra Woloszcuková, Dvůr Králové


8. listopadu 2009

—-

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce vůní a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.


Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video