Výherci péče o pleť Pure Nature od Oriflame | e15.cz

Výherci péče o pleť Pure Nature od Oriflame

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Trápí vás v zimě suchá pleť a hledáte účinnou přírodní péči? Máme pro vás řešení ověřené tisiciletými zkušenostmi.

Zimní ochrana pleti s bio přírodními výtažky z lískového oříšku a kustovnice


Do řady Pure Nature od Oriflame přibyly další výrobky obsahující bio výtažky z lískového oříšku a kustovnice.
Kustovnice je legendární rostlinou čínské medicíny, která byla známá již před 6 000 lety. Má vysoký obsah vitaminu C a díky svým antioxidačním účinkům podporuje dlouhověkost. Chrání pleť před stresem a poškozením DNA.

Autor: Ženy - E15


Olej z lískových oříšků posiluje lipidovou bariéru pleti a chrání ji před zimní ztrátou hydratace. Velmi účinně stahuje póry, je odedávna známý pro své zvláčňující vlastnosti a schopnost ochrany pleti. Má na pleť zklidňující a relaxační účinky.

Výrobky jsou určeny pro všechny typy pleti každého věku, ale zejména pro suchou pleť.

Dopřejte své pleti kvalitní zimní péči. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká balíček s Pleťovým krémem, Pleťovou vodou 2v1 a Balzámem na rty z řady Pure Nature s bio výtažky z lískového oříšku a kustovnice, v hodnotě 427 Kč.

Soutěžní otázka:
Pro jaký věk je určena řada Pure Nature s bio výtažky z kustovnice a lískového oříšku od Oriflame?

**

Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce pleťové kosmetiky a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.


Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video