Výherci poukazů na profesionální ošetření ajurvédskou kosmetikou | e15.cz

Výherci poukazů na profesionální ošetření ajurvédskou kosmetikou

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Snad každá žena touží být krásná, přitažlivá a zdravá. Současná kosmetika nabízí nesčetně možností, jak si zachovat mladistvý vzhled.  Ajurvéda to dokáže také, bez bolesti a bez skalpelu, pomocí přípravků speciální ajurvédské kosmetiky.

Ájurvéda je sanskrtské slovo, složené ze slov „aju“ - věk a délka života, „r“ - týkající se, a „véda“ - vědění a znalost. Přeložíme-li tedy tato tři slova a pospojujeme je, znamená to „věda o životě“. Ajurvéda vznikla v Indii asi před 5000 lety a je považována za nejstarší a nejucelenější léčebný systém na světě. Převážná většina léčebných systémů a postupů používaných v současné době v západním světě se vyvinula právě z ajurvédy.

Podstatou ajurvédy je celistvost, na rozdíl od západní medicíny se ajurvéda nezaměřuje jen na nemoc samotnou a odstraňování příznaků nemoci, ale přímo na předcházení nemoci. Záměrem je, aby člověk byl po všech stránkách v rovnováze – po stránce tělesné i po stránce duševní.

Autor: Ženy - E15

 
Ajurvéda je životní styl, který v sobě zahrnuje stravování, tělesné cvičení, podpůrné procedury (např. masáže), ajurvédskou kosmetiku - vše tak, aby tělo, mysl i duch byly v maximálním souladu. Ajurvéda nikdy nemůže zcela zastoupit klasickou medicínu, ale v mnoha případech může být pomocným a podpůrným prostředkem při klasické léčbě a v některých případech si dovede poradit s různými neduhy lépe než západní medicína (např. s alergiemi, kožními problémy aj.).

V současné době se ajurvéda dostává opět do středu zájmu, což jednak reflektuje návrat člověka k přírodě a přírodním prostředkům a jednak proto, že i moderní věda oceňuje obdivuhodné účinky starých receptur. Stále oblíbenější jsou i ajurvédská ošetření těla - masáže, ale nejen ty, týká se to i speciálně sestavených ošetření pro pleť spolu s ajurvédskou kosmetikou, která dokáže znovu nastolit rovnováhu v pleti.

Autor: Ženy - E15


Ajurvédská medicína zná a dovede velmi šetrným způsobem odstranit problémy pleti - ajurvédská masáž stimuluje pleť, otevírá a čistí póry a lymfu, čistí a váže na sebe toxiny, těžké kovy a volné radikály. Masáž pomáhá zharmonizovat tři tělesné šťávy, které jsou v ajurvédě známy pod termínem „dóša“ (váta, pitta a kapha). Během ošetření se z organismu odstraňují přebytečné dóši. Tyto životní šťávy jsou velmi důležité pro naši krásu a zdraví. Každá z těchto šťáv má své specifické vlastnosti a působení, které se dále promítá v naši konstituci a povahových rysech.

Ajurvéda dokáže velmi dobře také upravit hyperpigmentaci, přírodní cestou upravit velikost i pevnost poprsí, výrazně zredukovat až eliminovat celulitidu, zlepšit stav pokožky dle typu pleti speciálně sestavenými kombinacemi ajurvédských přípravků spolu s ajurvédskou masáží, která zahrnuje i olejovou masáž hlavy a vlasů, který vlasy vyživuje a regeneruje.
Ajurvédské kosmetické ošetření se liší od klasického kosmetického ošetření, skládá se z neustálého nanášení přípravků, které se postupně vmasírovávají do pokožky a spolu s ajurvédskou masáží pleť regenerují a upravují co nejvíce tak, aby fungovala jak zdravá pleť.

Autor: Ženy - E15


Má-li být ajurvédská masáž skutečně účinná, musí být prováděna podle přesně stanovených postupů a za použití produktů, které jsou vyráběny podle ajurvédského léčebného systému. Také musí být dodržovány všechny postupy pro zachování toku energie s působností na marmové body. To se týká také tak často diskutované celulitidy.
 
Podle ajurvédy celulitida vzniká zablokováním energetických kanálů v těle a disharmonií tří životních šťáv (dóš). Z pohledu ajurvédy pohlížíme na celulitidu jako na problém tří na sebe závislých systémů lidského těla. Správně provedená anti-celulitidová kúra pomocí ajurvédských produktů maximálně stimuluje nejvíce zatížené systémy (krevní, nervový a lymfatický).

Ajurvédská kosmetika se vyrábí v ekologické oblasti středních Himalájí, podle prastarých léčivých receptur, ruční technikou výroby. Kosmetika byla mnoho staletí vyvíjena a zdokonalována experimentováním s hojivými bylinami, jejími výtažky a oleji přesně podle ajurvédských receptur.

Autor: Ženy - E15

 
Při správném používání vhodně zvolených přípravků se organismus navrátí zpět do své přirozené rovnováhy. Tělo se pak i nadále snaží, jakožto ideální stav pro své fungování, tuto rovnováhu udržet. Přípravky ajurvédské kosmetiky jsou určeny nejen na obličej, ale i na vlasy a tělo.

Základní filozofií ajurvédských výrobků je:
• Tělo se aktivuje tak, aby si pomohlo samo.
• Hojení a náprava vychází z těla samotného.
• Výsledky jsou velmi uspokojivé a mají dlouhodobý efekt.

Vyzkoušejte umění ajurvédy a vychutnejte si dvouhodinový relax s ajurvédským kosmetickým ošetřením nebo ajurvédským zábalem na celulitidu!


Tři z vás nyní získávají dárkový poukaz na ošetření ajurvédskou kosmetikou v salonu Fatima. Ceny získávaní 1., 11. a 111. správná odpověď v pořadí.

1. - 3. CENA - základní kosmetická terapie v hodnotě 990 Kč
11. - 2. CENA - základní kosmetická terapie v hodnotě 990 Kč
111. - 1. CENA - exkluzivní kosmetická terapie v hodnotě 1290 Kč

Soutěžní otázka :


Na webových stránkách www.ajurvedakamila.cz najdete seznam procedur prováděných v salonu Fatima.
Jaká ajurvédská kosmetika se při těchto procedurách v salonu používá ? 

Správná odpověď:
Kosmetika Tarani 

Výherci:1. CENA - exkluzivní kosmetická terapie v hodnotě 1290 KčPetra Radousová, Litoměřice


2. CENA - základní kosmetická terapie v hodnotě 990 Kč
Ivana Plechatá, Praha

3. cena - základní kosmetická terapie v hodnotě 990 Kč
Martina Gabrišková, Býšť

Výherci obdrží své výhry přímo od partnera soutěže na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!


Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery