Vyherci povzbuzujícího séra Ecollagen od Oriflame! | e15.cz

Vyherci povzbuzujícího séra Ecollagen od Oriflame!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zrodil se Ecollagen [3D+], nová generace péče o pleť se skutečně jedinečnou strategií boje proti vráskám. Ecollagen [3D+] slibuje novou silnější recepturu a inovativní přístup.

Redukuje vrásky ve 3 rozměrech

 
Když jsme se dozvěděli, že účinnost nového Ecollagenu snižuje objem vrásek o 25%, nevěřili jsme vlastním uším. Tajemství jeho úspěchu? Zaměřuje se na vrásky ve 3 rozměrech: délce, šířce a hloubce.

Autor: Ženy - E15


Vědecká pracovnice Emma Comerford z oddělení technické dokumentace vysvětluje bližší podrobnosti:
Dosud jsme přemýšleli o vráskách jen s ohledem na jejich hloubku. Dnes však máme k dispozici tu nejmodernější technologii pro klinické měření a vůbec poprvé tak můžeme měřit délku, šířku a hloubku s extrémní přesností. Jinými slovy, jde o celkový objem vrásky. Kombinace této technologie se sofistikovanou recepturou na vyplnění vrásek nás inspirovala k trojrozměrnému přístupu k boji proti vráskám. Rozhodli jsme se na ně zaútočit ze tří úhlů!”

CO JE TO ECOLLAGEN [3D+]?


Ecollagen [3D+] od Oriflame odráží nový přístup k zacílení vrásek. Soustředí se na redukci vrásek ve třech rozměrech: šířce, hloubce a délce. 3D efekt se projevuje zejména při použití kombinace séra a denního a nočního krému.

Autor: Ženy - E15

Dvě základní aktivní složky jsou:

- přírodní Tri-Peptide komplex, vyvinut a patentován společností Oriflame, zrychluje obnovení kolagenových vláken, která posilují pleť, a tak redukuje vrásky a jemné linky zevnitř.
- kyselina hyaluronová váže vodu, upravuje tak pleťovou strukturu a vyhlazuje pleť ještě intenzivněji.

Autor: Ženy - E15

Vyzkoušejte i vy Povzbuzující sérum Ecollagen [3D+] – Dvojnásobně koncentrovaný patentovaný Tri-Peptide komplex a kyselina hyaluronová společně stimulují tvorbu kolagenu a intenzivně hydratují pleť, vrací jí pevnost a vyhlazují vrásky zevnitř. Na 3 z vás čeká Povzbuzující sérum Ecollagen [3D+] v hodnotě 529 Kč.

Soutěžní otázka:


Jaká je druhá novinka řady Eccolagen [3D+] v aktuálním katalogu 14? (nápovědu naleznete v aktuálním katalogu nebo na

)
2) denní krém

Výherci:
Pavla Rybková, Most

Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!

9. října 2010

—-

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o revoluční novince – řadě Ecollagen [3D+] a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.
http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,
http://www.youtube.com/oriflamecr

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video