Výherci rtěnky SILKY KISS od Oriflame | e15.cz

Výherci rtěnky SILKY KISS od Oriflame

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Na konci září jste soutěžili o sametově hedvábnou rtěnku SILKY KISS od Oriflame.

Vychutnejte si dotek hedvábí na svých rtech, který je pokryje závojem smyslnosti a neodolatelnosti.
Revoluční rtěnka Silky Kiss Oriflame Beauty obsahuje unikátní komplex SilkFeel, který umožňuje neuvěřitelně snadné nanesení barvy a zároveň zaručuje výjimečně lehkou a hedvábnou konzistenci. Lipidové složky uzamykají ve rtech přirozenou hydrataci, a dodávají jim hedvábně jemnou barvu a hladký efekt. 100 % přírodní fytosterol, z výtažků ze semen řepky a soji, rty vyživuje a chrání.

Unikátní komplex SilkFeel umožní perfektní rozvrstvení rtěnky po rtech a zanechá tak dokonalý efekt a intenzitu barvy. Lehké složení rtěnky Silky Kiss na rtech ani neucítíte. Lipidové složky dodají rtům hydrataci, hedvábnou barvu a hladký efekt. K dostání je v několika neodolatelných odstínech s aktivními minerály, které dodají barvě jas.

5389413:normal690:true:true

Nechte své rty ochutnat pocit, který na nich zanechá hedvábný dotek rtěnky Silky Kiss. S Oriflame je to snadné!

Tři z vás, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku získávají balíček se rtěnkou Silky kiss od Oriflame, v odstínu Red Velvet, v hodnotě 229 Kč.

Soutěžní otázka: V kolika odstínech je k dostání rtěnka Silky kiss od Oriflame?

Správná odpověď: ====1) Ve 12 odstínech====

====Výherkyně soutěže:====
* Helena Mitrengová, Bystřice n. Olší * Jindřiška Mazáčová, Horní Bečva * Miroslava Tampírová, Ústí n. Labem ====Výherkyním srdečně gratulujeme!====

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o dekorativní i pěstící kosmetice, a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video