Výherci soutěže: Acneon - vyřešte své problémy s pletí! | e15.cz

Výherci soutěže: Acneon - vyřešte své problémy s pletí!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Akné, kdo by je neznal? Jisté je, že na kráse a sebevědomí rozhodně nepřidá. Akné navíc ne vždy zmizí spolu s pubertou, statistiky říkají, že trápí až 5% dospělé populace. Navíc - dstranit problémy s akné je vždy dlouhodobá záležitost...

Období dospívání provází řada projevů, k těm na první pohled nejviditelnějším patří akné – zvýšená tvorba kožního mazu a následná kolonizace pleti bakteriemi, jejímž důsledkem je rohovatění buněk, ucpávání vývodů mazových žláz, začervenání kůže a tvorba komedonů nebo nerovností… Akné a jeho nepřehlédnutelné projevy trápí značnou část populace. Muže i ženy, dospívající i dospělé. Jisté je, že na kráse a sebevědomí akné rozhodně nepřidá a snaha maskovat jej vrstvami makeupu bývá marná a zbytečná.

Novinka na českém trhu - doplněk stravy Acneon nabízí opravdu převratné a hlavně účinné řešení. Acneon totiž spoléhá na přírodu a ta mu dává jedinečné vlastnosti: není dráždivý, nezasahuje do hormonální rovnováhy organizmu, napomáhá zpomalovat růst bakterií způsobujících akné a na rozdíl od antibiotik určených k potírání nevybíjí přirozenou kožní mikroflóru. Acneon obsahuje aktivní látku Praventin™, speciálním postupem získaný mléčný protein laktoferin.


Autor: Ženy - E15

Acneon společnosti Wallmark nabízí spolehlivou, přirozenou cestu ke zdravé a krásné pokožce dospívajícím i dospělým.
Doporučená cena na lékárně: 30 tablet 290 Kč
.

Efektivita Praventin™ a jeho blahodárného vlivu na pleť byla ověřena nezávislými studiemi. Ty prokázaly výrazné zlepšení pleti navenek prostřednictvím denní dávky přípravku 200mg (toto množství obsahuje jedna tableta Acneonu) po více než 8 týdenním období.

Odstranit problémy s akné je vždy dlouhodobá záležitost, a proto je potřeba se obrnit notnou dávkou trpělivosti. Mimo jiné je zapotřebí dbát na hygienu, udržovat pokožku náležitě čistou – ale pozor Acneon přeci jen o něco zkrátí čas strávený před zrcadlem. Na akné totiž útočí zevnitř organizmu, tedy tam kde problém vzniká!

Autor: Ženy - E15

Ilustrační foto

Takže už žádné nekonečné mazání a potírání pokožky. Užívá se velmi snadno – stačí spolknout jednu tabletu denně po dobu minimálně dvou měsíců a nenechat se odradit případným dočasným zhoršením stavu pokožky, které může být způsobeno změnou složení kožního mazu a probíhajícím čištěním pleti. Přípravek je možné bez obav užívat i dlouhodobě.

Vyřešte své problémy s pletí! 

Tři z vás, kteří se zúčastnili naší soutěže a správně odpověděli na soutěžní otázku získkávají tři balení Acneonu, tedy na  dobu tří měsíců užívání. Ceny budou zaslány poštou.

Soutěžní otázka:

Která společnost vyrábí přípravek Acneon?Odpověď:

Acneon vyrábí společnost Walmark.

Výherci:

  • Monika Hejdová, Babice
  • Vlasta Havelková, Týnec nad Sázavou
  • Silva Vojtíková, Spomyšl ==== ====

Výhercům srdečně gratulujeme!

12. května 2009

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video