Výherci soutěže: PERFECT BODY - Zeštíhlující gel proti celulitidě | e15.cz

Výherci soutěže: PERFECT BODY - Zeštíhlující gel proti celulitidě

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
A už je to tady zase! Je tu jaro, s ním hezké počasí. A za jarem se léto neúprosně přihlásí svými vedry o plavky. Nicméně to už bude „zapětminutdvanáct“ dívat se na svá stehna a zadeček a mít v hlavně jediné: pomerančová kůže…

Vaše každodenní zbraň proti celulitiděDámy, nyní je opět nejvyšší čas začít připravovat své tělo na léto. Oriflame má pro vás dobrou zprávu: Viditelných výsledků můžete dosáhnout již po 4 týdnech!

Mutifunkční Zeštíhlující gel proti celulitidě s komplexem Ori-Slim pomáhá redukovat známky celulitidy a zformovat kontury těla. Štíhlejší stehna a hladší pokožka se projeví již po necelém měsíci pravidelného používání.

Autor: Ženy - E15


Nové, zdokonalené složení gelu má tak výrazné výsledky, že při testování byly pozitivně překvapeny i ženy, které pravidelně sportují a pečlivě dbají na zdravou stravu a pitný režim.

KOMPLEX ORI-SLIM vyvinutý odborníky Oriflame je kombinací aktivních přírodních složek, které obnovují kontury pokožky a redukují celulitidu:

  • Isoflavony (dobře migrují do lidské kůže) ze sóji zeštíhlují tukovou tkáň a podporují přirozenou tvorbu kolagenu.
  • Kofein vyhlazuje pokožku, zlepšuje odvádění vody a redukuje tukové zásoby.
  • Modrozelená řasa chrání a hydratuje pokožku.


Dopřejte si i Vy pocit spokojenosti se svou krásně modelovanou postavou – s Oriflame je to snadné! Na 3 z vás, kteří se v minulém kole zúčastnili naší soutěže a správně zodpověděli soutěžní otázku čeká balíček se zeštíhlujícím gelem proti celulitidě v hodnotě 499 Kč. Ceny budou zaslány přímo společností Oriflame!

Soutěžní otázka:V kolika zemích je společnost Oriflame zastoupena?


Správná odpověď: 3/ 59

Výherci:
Tamara Groplová, Ostrava
Milena Kopičková, Přeštice
Michaela Bicanová, Písek

Výhercům srdečně gratulujeme!


30. dubna 2009


Na www.oriflame.cz se dozvíte více o řadě Perfect Body a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video