Výherci soutěže o Dialevel | e15.cz

Výherci soutěže o Dialevel

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Přípravek Dialevel je určen diabetikům a osobám se zvýšenou hladinou glukózy. Je proto vhodný při diabetické neuropatii, která se nejčastěji projevuje bolestmi, pálením, pocitem neklidu a mravenčení nohou.


Z volně prodejných přípravků obsahuje Dialevel nejvíce kyseliny alfa-lipoové v 1 tobolce (200mg), která má ochranný vliv na nervovou tkáň a také silné antioxidační účinky. 

Dalším důležitým prvkem je extrakt ze skořice, který pomáhá zlepšit inzulinovou citlivost a reguluje hladinu cukru v krvi. Chróm pak napomáhá správnému využívání inzulínu v organismu a brání poklesu hladin cukru pod normální hodnoty.

Autor: Ženy - E15


Dialevel pomáhá:

  • pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi
  • při bolestech, pocitu neklidu a mravenčení v nohou jako příznacích komplikací diabetu (tzv. diabetická neuropatie)
  • zvyšovat účinek inzulínu a využití glukózy v buňkách
  • snižovat hladinu cholesterolu
  • chránit nervový systém (má antioxidační účinky)

Dialevel je k dostání v balení 30 a 60 tablet.


Informace o složení:


Přípravek obsahuje optimální kombinaci 3 látek s klinicky ověřeným účinkem.

Kyselina alfa-lipoová
Má silné antioxidační účinky, proto chrání tkáně před poškozením tzv. oxidačním stresem a tím přispívá k zabránění rozvoje komplikací diabetu, především vzniku diabetické neuropatie. Kyselina alfa-lipoová pomáhá zlepšovat přísun glukózy do buněk, přeměňovat sacharidy, tuky a bílkoviny na energii a napomáhá regeneraci a ochraně jaterních buněk. Příznivě ovlivňuje průtok krve k nervům a vedení nervových impulsů.

Extrakt ze skořice
Skořice pomáhá zlepšovat inzulínovou citlivost a plynule udržovat hladinu cukru v krvi bez nežádoucích výkyvů. Rovněž příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolů a tuků v krvi.

Chróm
Stopový prvek, který je důležitý pro štěpení bílkovin, tuků a cukrů. Napomáhá správně využívat v organizmu inzulín a bránit poklesu hladin cukru pod normální hodnoty. Chróm pomáhá zlepšit kontrolu glukózy i tuků a zvyšuje účinnost standardních antidiabetických léků. Chróm je v běžné stravě obsažen v nedostatečném množství, a proto je, zvláště u osob s poruchou glukózové tolerance a u diabetiků, vhodné jeho dodávání. Bylo zjištěno, že diabetici mívají koncentraci chrómu v krvi sníženou.

Doporučená MOC: 30 tablet – 169 Kč, 60 tablet – 318 Kč


 
Účinky jednotlivých složek přípravku se vzájemně doplňují. Lze jej doporučit také jako doplněk stravy před nasazením léků – u osob s hraniční či mírně zvýšenou hladinou glukózy a u lidí s metabolickým syndromem (nadváha, zvýšený krevní tlak, zvýšený cholesterol, zvýšená hladina kyseliny močové). 

Ttři z vás, kdo správně odpověděli na naši soutěžní otázku nyní získávají 2 balení produktu Dialevel s 30-ti tabletami, tedy dávku na 1-2 měsíce užívání.

Soutěžní otázka:

(Nápovědu na soutěžní otázku hledejte na stránkáchwww.dialevel.cz)

Která z následujících látek není obsažena v přípravku Dialevel?
c) zinek

Výherci:
Jana Svobodná, Ostrava
Rada Dresherová, Boletice n. L.
Eva Mašátová, Telč

Gratulujeme! Výhry budou zaslány poštou.


Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video