Výherci soutěže o DISCOVER od Oriflame - péči o tělo s vůní dálek | e15.cz

Výherci soutěže o DISCOVER od Oriflame - péči o tělo s vůní dálek

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Většina z nás se ráda obklopuje příjemnými vůněmi. Oriflame přináší nový koncept tělové kosmetiky, řadu DISCOVER, objevování vůní typických pro vzdálené kouty světa.

Nová řada tělové kosmetiky Discover je tady pro všechny, kdo milují cestování, objevování nových zážitků a inspiraci v podobě vůní a příběhů multikulturního světa. Svět Discover je plný barev a dobrodružství. Zaplaví vás energií, svěžestí a kouzlem vzdálených zemí.

Všechny přípravky z řady Discover mají vyrovnané pH, bohatou pěnu a skvěle se hodí pro každodenní použití pro celou rodinu.

Autor: Ženy - E15


Vychutnejte si záři iberského slunceMěsto plné ozvěn flamenca z kytarových strun, vůně zahrad a šumění pomerančovníků kolem starobylých paláců… Takovou atmosféru vám navodí žlutá řada Discovrer, která obsahuje citrusový abrazivní gel, sprchový gel a mýdlo. Balíček s touto řadou v hodnotě 257 Kč čeká na 5 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.


Soutěžní otázka:


Kolik barevných řad naleznete v kolekci Discover? (nápovědu naleznete na

)
Správná odpověď: a) tři

Výherci:


Radka Havelková, Týnec n. Sázavou
Pavel Jedlička, Třebíč
Jana Pavelková, Hranice
Petr Pintera, Hodonín
Renata Poláčková, Hradec n. Moravicí

Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!
8. srpna 2009


Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce tělové kosmetiky Discover a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na http://www.youtube.com/watch?v=HNZIlUDx3vE

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video