Výherci soutěže o kávu v coffeeheaven | e15.cz

Výherci soutěže o kávu v coffeeheaven

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Minulý týden jste s námi soutěžili o přednabitou věrnostní kartu do coffeeheaven. Jména tří výherců se dozvíte v následujícím článku.  

V kavárnách coffeeheaven je pro všechny připravena speciální zimní novinka pro chuťové buňky i pro celý organismus – speciální zimní kolekce netradičních ochucených káv.

Jednotlivé originální ingredience báječně doplňují blahodárné a povzbuzující účinky kávy a dotvářejí neopakovatelnou atmosféru. A zaručeně v zimě zahřejí. V kombinaci s další novinkou, řadou čokoládových dortů Premium Line, jsou nové kávy skvělou možností jak si zpříjemnit chladné dny, uvolnit se, relaxovat a vychutnávat.

Autor: Ženy - E15


====Simona Krejčová, Praha====
2. cena
Přednabitá karta do Coffeheaven v hodnotě 500 korun.
====Lenka Brádlová, Nová Paka====
3. cena
Přednabitá karta do Coffeheaven v hodnotě  250 korun.
====Filip Mrázek, Ostrava-Dubina====

Výherní karty přijdou poštou na konkrétní jméno a údaje a budou zařazeny do věrnostního programu coffeeheaven. Majitel nebo majitelka tak budou moci ihned využívat všech výhod programu.

Pro pět z vás je ještě připraveno pět originálních hrníčků coffeeheaven, které budou rovněž zaslány poštou následujícím výhercům:

====Kateřina Orálková, Brno Jana Metlíková, Dub nad Moravou Lenka Bürková, Velké MeziříčíPavla Másilková, LiberecRenata Zradičková,  Praha ====
Všem výhercům srdečně blahopřejeme!**Autor: Ženy - E15Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video