Výherci soutěže o kupóny do McDonald’s! | e15.cz

Výherci soutěže o kupóny do McDonald’s!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Sýr se řadí k jedněm z nejchutnějších a také nejstarších potravin na světě. I v České republice je velmi oblíbený a to rozhodně ne jen jako klasický „smažák“. U McDonald’s jsou s oblibou sýrů v Čechách velmi dobře seznámeni a proto do své nabídky opět zařadili zákazníky vítanou Sýrovou sezónu.

Během Sýrové sezóny máte možnost vychutnat si ve všech restauracích McDonald’s v České republice až do 20. března dvě různé varianty sýrových sendvičů a také hermelínové trojhránky. Asi nejoblíbenějším z nich je Swiss King – sendvič s grilovaným hovězím masem, křupavou slaninou a bramborovou plackou vyplněný sýrem a sýrovou omáčkou, to vše v housce sypané slaninou a sýrem. Milovníci sendvičů Big Tasty možná zvolí spíše Big Bacon & Cheese – velký sendvič s Big Tasty hovězím masem, křupavou slaninou, čerstvým salátem, nechybí samozřejmě ani sýr a sýrová omáčka. Kdo má rád smažený hermelín, nepohrdne hermelínovými trojhránky v novém křupavém obalu s dýňovými semínky, navíc doplněnými brusinkovou omáčkou, která z nich dělá skutečnou gurmánskou záležitost.

Autor: Ženy - E15

Kvalita u McDonald’s není mýtus

Aby zákazníci měli vždy zaručenou nejvyšší kvalitu nejen poskytovaných služeb, ale také pokrmů, klade společnost McDonald’s velký důraz na bezpečnost potravin ve všech částech a aspektech dodavatelského řetězce, od výroby surovin až po prodej hotových výrobků v restauraci.

Dříve než v McDonald’s dostanete hotový pokrm, procházejí jeho jednotlivé složky velmi náročným systémem plánování a řízení kvality s cílem zajistit vaši maximální spokojenost a bezpečí. Potraviny jsou kontrolovány od zemědělské prvovýroby, přes výrobu polotovarů, logistiku, skladování, až po samotnou přípravu pokrmů v restauracích. Dodavatelem surovin či polotovarů se může stát pouze dostatečně proškolený partner, který pravidelně prochází náročnými audity. U všech výrobků dodávaných do restaurací McDonald's musí být zajištěna zpětná vysledovatelnost původu až na úroveň jednotlivých surovin. Samotné přípravě pokrmů v restauraci věnuje McDonald’s také mimořádnou pozornost. Veškeré úkony jsou prováděny podle přesně stanovených specifikací a jednotlivé kroky jsou pečlivě zaznamenávány. To umožňuje rychlou zpětnou kontrolu. Celý výrobní proces navíc zaručuje, že všechny potraviny jsou vždy bezpečné a zdravotně nezávadné.

www.mcdonalds.cz.

Autor: Ženy - E15

Deset z Vás má možnost získat kupóny do McDonald’s, které můžete využít nejen na nákup sendvičů v rámci Sýrové sezóny, ale na jakýkoliv produkt ve všech restauracích McDonald’s v České republice.

1. místo - kupóny v hodnotě 600,- Kč
2. místo - kupóny v hodnotě 500,- Kč
3. místo - kupóny v hodnotě 400,- Kč
4. – 5. místo – kupóny v hodnotě 250,- Kč
6. – 10. místo – kupóny v hodnotě 100,- Kč

Soutěžní otázka:
Dodavatelem surovin či polotovarů do McDonald’s se může stát:
a) pouze dodavatel, který přijde s výhodnou nabídkou
b) pouze dodavatel, který spolupracuje s McDonald’s i v dalších zemích
c) pouze dostatečně proškolený dodavatel, který pravidelně prochází náročnými audity.

Správná odpověď:
c) pouze dostatečně proškolený dodavatel, který pravidelně prochází náročnými audity.

==== Výherci: ====
1. místo - kupóny v hodnotě 600,- Kč
Přemysl Kubíček,  Chýnice

2. místo - kupóny v hodnotě 500,- Kč
Monika Rothová, Brno

3. místo - kupóny v hodnotě 400,- Kč
Blanka Douchová, Stružná Stružná, 36472

4. – 5. místo – kupóny v hodnotě 250,- Kč
Irena Urbanová,  Obrnice
Alena Jelínková, Benešov

6. – 10. místo – kupóny v hodnotě 100,- Kč
Petr Raboch, Praha
Petra Radousova, Litoměřice
Michaela Márová, České Budějovice 
Hošková Věra, Uhlířské Janovice
Anežka Novotná, Praha

14. března  2011

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video