Výherci soutěže o módní kousky značky ZAJATY | e15.cz

Výherci soutěže o módní kousky značky ZAJATY

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Máte rádí v šatníku originalitu, styl a nekonvenčnost? To jsou originální módní kousky a doplňky oděvní značky ZAJATY, o které jste s námi mohli soutěžit.

Lucie Barinová, Kateřina Morongová a Kristina Píchová…tato tři jména se ukrývají pod unikátní oděvní značkou ZAJATY. Společně tvoří již druhým rokem a mají za sebou již několik soutěží a prezentací v České Republice, ale i v zahraničí. V budoucnu plánují otevřít ateliér v Brně, kde chtějí všem nadšencům netradičního designu přiblížit nejen svou tvorbu ale i tvorbu českých a zahraničních designérů ze všech oborů.

V současné době vytváří novou kolekci oděvů a šperků, kterou představí již v pátek 18. 12. v 30 Baker Gallery na Pekařské 30 v Brně.

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15

www.zajaty.cz


Značka Zajaty vznikla tvorbou kolekce pro YEMI A.D. a jeho taneční skupinu JAD COMPANY. Následně byla představena letní kolekce, společně se zúčastnily Workshopu na farmě Bolka Polívky, který každoročně pořádá světově uznávaná návrhářka Liběna Rochová. Jedna z mnoha dalších důležitý prezentací byla nominace do finále soutěže TOP STYL DESIGNER v rámci Styl & Kabo.

Pro své kolekce využívají kvalitní, zajímavé materiály, které jsou vyjmečné nejen svým vzhledem, ale i trvanlivostí. Často je kombinují s netradičními materialy, které poukazují na nové možnosti dnešní doby. Prioritou je také maximální komfort a precizní zpracování. Značka ZAJATY je pro klienta zárukou dokonalého designu ve všech směrech.

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15

 www.zajaty.cz


V naší milulé soutěži jste měli možnost některé z originálních kousků od Zajaty vyhrát. První z výherců získává  triko Zajaty, v hodnotě 1500 Kč , další dva mají pak náušnice v hodnotě 700 kč.

Soutěžní otázky a správné odpovědi:

1) Kromě designových oděvů, šperků a kabelek Zajaty vytváří:
a) pracovní oděvy

2) Kolekce, jejíž hlavní inspirací byla technologie se nazývá:
a) Technosis

3) Zajaty se skládá ze:
a) 3 členů

Výherci:


Triko Zajaty v hodnotě 1500Kč
Alena Cepáková, Vodňany

Náušnice Zajaty v hodnotě 700Kč
Lucie Hovorková, Dřenice

Náušnice Zajaty v hodnotě 700Kč
Milena Jakeschová, Kralupy nad Vltavou

Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od partnera soutěže na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video