Výherci soutěže o nápoje Natural Balance od Oriflame! | e15.cz

Výherci soutěže o nápoje Natural Balance od Oriflame!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zdraví a krása jsou vždy nerozlučně spojeny s vyváženou stravou. Studie prokázaly, že živiny jsou pro zachování zdravého vzhledu pleti stejně důležité jako kosmetické prostředky, navíc působí proti procesu stárnutí a podporují zdraví organismu.

Pokožka potřebuje vyživit jak zvenku, tak i zevnitř. Stav kůže a těla závisí právě na vyrovnané kombinaci živin.
Kosmetické přípravky hrají v péči o pokožku důležitou roli; pronikají do epidermis, hydratují, zjemňují a zlepšují vyrovnanost pokožky. Nemohou však proniknout vnitřní dermální vrstvou pod povrchem pokožky. Právě zde může působit a zlepšit funkce pokožky doplňková péče zevnitř.

**

NÁPOJE NATURAL BALANCENápoj Natural Balance představuje ideální podpůrný prostředek ke zdravému shození kil, a navíc skvěle chutná.
Je praktický, bezpečný a prokazatelně účinný.

Autor: Ženy - E15


Vypijte nápoj 30 minut před hlavním denním jídlem a výsledky se dostaví okamžitě:
• Zmírňuje pocity hladu a chuti na sladké
• Budete méně jíst a zhubnete
• Získáte více energie a lepší schopnost soustředit se

Nápoj Natural Balance je výsledkem více než osmiletého intenzivního švédského výzkumu pod vedením profesora Stig Steena. Při pravidelném užívání nápoje Natural Balance k normální denní stravě dokládají studie výrazné zlepšení tělesného zdraví, vyrovnanou váhu a hladinu energie. Tělo je zásobováno základními živinami, které potřebuje k účinné obnově buněk udržujících po celý den stabilní hladinu cukru a inzulinu v krvi.

Autor: Ženy - E15Nechte zazářit svou vnitřní krásu – s Oriflame je to snadné!


Stačilo jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na tři výherce čeká balíček s Nápojem Natural Balance v hodnotě 799 Kč.Výherci:

  • Petra Baborová, Jihlava
  • Anna Řepíková, Horoměřice
  • Robert Gamrot, Karviná Ráj


 
———–
Na www.oriflame.cz se dozvíte více o řadě Wellness by Oriflame a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video