Výherci soutěže o parfémovanou vodu Amber Elixir od Oriflame | e15.cz

Výherci soutěže o parfémovanou vodu Amber Elixir od Oriflame

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
S koncem léta, kdy se začnou listy stromů barvit dohněda, přichází Oriflame stylově s novou vůní.

Parfémovaná voda Amber Elixir je inspirována tajemnou krásou jantaru a jeho vlastnostmi ve spojení s ženskou krásou - vřelou smyslností, přepychem, elegantní ženskostí, ale zároveň i atmosférou klidu a pomalého ztišení.

Pyramida vůně


Hlava: černý rybíz, mandarinka, lékořice
Srdce: otočník, sladké mandle, pivoňka
Tělo: santálové dřevo, jantar, pudrová pižma

Vychutnejte si i vy mimořádně smyslnou vůni!  Na 3 z vás, kteří v minulé soutěži správně odpověděli na soutěžní otázku čeká balíček s Parfémovanou vodou Amber Elixír v hodnotě 629 Kč.


Autor: Ženy - E15
Soutěžní otázka:

Jaký obsah má balení Parfémované vody Amber Elixír?Správná odpověď:
a) 50 ml 


Výherci:

Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!

14. října 2009

—-
Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce vůní a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame  27… nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na http://www.youtube.com/watch?v=HNZIlUDx3vE


Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video