Výherci soutěže o parfémovanou vodu Giordani Gold Shine | e15.cz

Výherci soutěže o parfémovanou vodu Giordani Gold Shine

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Třetí katalog Oriflame tohoto roku otvírá kolekce ve znamení zlata. Její královnou je nová parfémovaná voda Giordani Gold Shine.

Oslňte svým vnitřním jasemParfumér Philippe Bousseton se při tvorbě této vůně nechal inspirovat představou večera v italské opeře. „Diváci obdivují nejen představení, ale i krásnou a nedostupnou ženu, která sleduje hru z první lóže… Originální ovoce v úvodu vůně odhaluje nové stránky její povahy. Květinové srdce symbolizuje její jemnou ženskost a dřevitý dozvuk vyjadřuje její půvab a eleganci.“

Autor: Ženy - E15


Pyramidu vůně tvoří:
Hlava: mučenka, černý rybíz, broskev, hruška, citrón, grapefruit
Srdce: růže, pivoňka, otočník, jasmín
Tělo: cedrové a santalové dřevo, pačuli, ambra, pižmo, kůže, vanilka

Stejně jako vůně je výjimečný i její flakón, ozdobený speciální technikou: symbol slunce skláři natiskli keramickým zlatým inkoustem, který po vypálení zanechal na skle vrstvičku čistého 18ti karátového zlata.

Autor: Ženy - E15


Oslňte i vy své okolí svým vnitřním jasem. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká balíček s touto toaletní vodou, v hodnotě 649 Kč.Soutěžní otázka:

Jaké parfémované výrobky obsahuje kolekce Giordani Gold Shine?Správná odpověď
b) tuhý parfém, parfemovanou vodu, sprchový krém

====Výherci:====
Stanislava Jeníčková, Štěnovice ====Výherkyně obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udaly v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!==== 16. února 2010

—–

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce vůní a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.
http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,
http://www.youtube.com/oriflamecr
**16. února 2010—–

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video